Wpis z mikrobloga

Najlepsze jest to ze gdyby afera z tego ze nitro nie jest ojcem swojego dziecka nie dotyczyła nitra tylko nie wiem dajmy na to izaka to nitro sam by cisnął beke i nie widział nic w tym złego ale jak dotyczy jego to nagle juz nie mozna się smiac z takich rzeczy
#famemma
Henson_ - Najlepsze jest to ze gdyby afera z tego ze nitro nie jest ojcem swojego dzi...

źródło: IMG_4690

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Henson_: myślę że generalnie wszystkie jego płacze i robienie z siebie pokrzywdzonego wynikają dokładnie z takich samych rzeczy które sam robił wiele lat i z, których dzisiaj ma pieniądze
  • Odpowiedz
@ziko100: czyli równi i równiejsi, on wielki jutjuber to ma prawo do wszystkiego, jak ja gardze tym ścierwem, to chyba największy patus polskiego internetu biorąc pod uwagę niegdysiejsze zasięgi(nie licząc pandorkowych pdfów)
  • Odpowiedz
@unknownledger: dlatego zasługuje jedynie na kopa w dupe a rodzina moze sobie sama podziekowac ze tolerowala przez lata co ten zjeb odwalal w stosunku do innych ludzi. Jednak czyny mają swoje konsekwencje
  • Odpowiedz
@Henson_: Przecież z tym idiotą już chyba nawet po wybuchu afery ojcowskiej była akcja, że nakręcał na Twitterze jakoby Izak miał zdradzić swoją żonę Paulinkę z jakąś streamerką z Twitcha w hotelu na jakimś esportowym evencie.
Oczywiście dowodów brak, ale wtedy to było takie śmieszne, Nitro czemu się nie śmiejesz.
  • Odpowiedz