Wpis z mikrobloga

@M4rcinS: ciekawe, a Hołownia go nie "zeżre" i nie sprowadzi do roli matołka od "drugiej ligi" czytaj samorządów?
Ciągle wydaje mi się że tak to podzielili, Hołownia weźmie centralne władzę a PSL zabunkruje się na samorządach.
@WaveCreator: Sikorski brzmi jak na razie najsensowniej, w sumie jedyny który może się pochwalić że do ruskich strzelał a nie robił im loda, ale nadal nikt nie trafił w mój typ.

@Idaho59 im daleko nawet do wspomnianego wyżej Kosiniaka, a gdzie choćby do obytych polityków takich jak wyżej wspomniany przez kolegę Sikorski.
@M4rcinS: 2 procent w wyborach prezydenckich xD

@ZielonaOdnowa Bosak. I piszę to serio. Prędzej czy później siły na prawicy się przegrupują. Bosak to dobra twarz w kampanii. A prawica jeszcze będzie rządzić. Nie będzie to pewnie jaki Konfederacja, ale Bosak będzie w tym ugrupowaniu.

A z innej strony barykady - Może Szłapka, gdyby z N poszedł do PO. Pasowałby na kandydata na prezydenta.

Żadna kobieta nie ma szans, tym bardziej lewicowa
@Idaho59: pytam o dzisiejsze perspektywy, oni ich nie mają, ławka rezerwowych a wszyscy w wieku gdzie coś już powinni się przebić. Ja rozumiem że mają często sensowne wystąpienia ale to nie o to chodzi w polityce, no i troche taka "młodzieżowka" PO, a to nie są ludzie do przyjęcia dla większości w kraju.

Edit: żebyś nie uznał tego za jakiś afront co napisałem, sam identyfikuje się politycznie jako centrolewicowiec a może
@ZielonaOdnowa pytałeś w swojej politycznej karierze, a oni jeszcze nie kończą kariery( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeszcze Adam Szłapka, już ma bardzo wysokie liczby głosów w wyborach i podobno jest szykowany na najwyższe stanowiska w KO.

Marcin Kierwiński - na razie siedzi cicho, ale jest bardzo zdolnym politykiem i wiele się uczy przy Tusku.( Nie tak jak hobbista z pałacu tylko normalnie)
@M4rcinS: @Anon_daru @Idaho59 @matt-pitt
Dobra, ja ide spać, chętnie poczytam jutro jeśli podyskutujecie miedzy sobą, czy też ktoś się przyłączy.
Chciałem wam jednak podziękować, za to że czułem tu taki Vibe starego wykopu. Nikt nie narzucił tezy, nikt nie szukał polemiki opartej na obrzucaniu się błotem. Przypisze sobie jako zasługę że zwyczajnie normalne a nie nacechowane tezą pytanie zadałem.
@ZielonaOdnowa: oboje to już ministrowie, Spraw wewnętrznych i Europejskich.
Z jeszcze młodszych to moja faworytka Zuzanna Rudzińska-Bluszcz wiceministra sprawiedliwości i Miłosz Motyka z PSL.
@Idaho59: dobra, miałem spać, ale.odpisze. Nie liczy się stanowisko w temacie otwierającego wątek pytania w Polsce, a partyjna hierarchia, to oczywiste dla każdego kto otarł się o polityke. Ministrów często się nie pamięta, w mediach są Ci którzy się liczą. Ja jestem tylko zwykłym Polakiem, z wymienionych w ostatnim komentarzu kojarzę tylko Motyke, bo śmiesznie nazwisko pasuje do rzecznika PSL.