Wpis z mikrobloga

#yanek Niezły z niego kłamca. Chwali się, że jest fanem słodyczy, a na filmie u Brodatego zbira powiedział, że ma cukrzycę i opluł ich jak go częstowali jakąś bułką.
  • 31
  • Odpowiedz
  • 1
@zwrotnaskarb: Głuchy jesteś? On wpieprza słodycze, a później kłamie, że ma cukrzycę. Janek jest po prostu fałszywy. Korsir już się na nim poznał. Żebyś się sam nie zdziwił jak cie Janek wydyma.
  • Odpowiedz
  • 0
@ala-kowals: Kolejny NPC z youtuba xD. To ty się naucz słuchać ze zrozumieniem. Zacytuję tego gostka: "A bo ty cukrzyce masz, zapomniałem". Czyli Janek powiedział mu o tym wcześniej.
  • Odpowiedz
@bbul44: to czy mu takie coś powiedział, czy też nie to sa tylko Twoje przypuszczenia 😅 na nagraniu ziomek rzucił tekstem w stylu "a co odchodzasz się?" Taki żart sytuacyjny 😅😅😅
  • Odpowiedz
No właśnie nie :D bo sugerujesz, że ktoś tu kogoś okłamuje, chociaż on nie wspomniał w żadnym momencie że ma cukrzycę, co więcej z innych nagrań wynika, że jej nie ma, bo je słodycze czy coś 😅 Więc idąc twoim tropem twojej wypowiedzi, można się wprowadzić w błąd, a przecież nikt nie lubi żyć w kłamstwie 🖐😁 piątka
  • Odpowiedz
  • 0
@zwrotnaskarb: Innym zarzucasz snucie przypuszczeń podczas gdy sam je snujesz. Śmiesznie będzie się kiedyś czytało twoje posty jak cie Janek potraktuje tak samo jak Korsira.

@bobek77 Jedno wielkie XD. Uśmiałem się. Z nas dwóch to ty się tu napinasz. Właśnie pięknie pokazałeś swoją dojrzałość wyzywając mnie. Tacy sami ludzie jak ty atakują innych w komentarzach pod filmami Janka. Nie denerwuj się tak, bo ci żyłka pęknie.
  • Odpowiedz
@bbul44 „na filmie u Brodatego zbira powiedział, że ma cukrzycę” przecież tym razem to akurat Ty kłamiesz a nie Yanek, a to, że typ od bułek ma kiepski żart to już inna sprawa
  • Odpowiedz
  • 0
@ala-kowals: Czepiasz się tego, że użyłem skrótu myślowego. Jak coś nie jest powiedziane wprost, to już nie trafia do twojego pustego łba. Wystarczy spojrzeć na reakcje ludzi na filmie, żeby wiedzieć, że oni wszyscy wokół myślą, że Janek ma cukrzyce. To, że nikt się nie śmieje wynika z tego, że czyjaś choroba nie jest powodem do śmiechu.
  • Odpowiedz
@bbul44 Twoje relacje z ludźmi chyba się ograniczają do komentarzy na wykopie. Nie potrafisz zrozumieć prostego filmiku na yt, nadinterpretujesz go, nie wiesz kto co powiedziała i wymyślasz rzeczy, które nie miały w nim miejsca, a swoje kłamstwo nazywasz skrótem myślowym XD
  • Odpowiedz
  • 0
@ala-kowals: Trzeba być ograniczonym umysłowo jak ty, żeby nie umieć czytać między wierszami. Jako osoba czerpiąca wiedzę o relacjach międzyludzkich z wykopu potrafię to zrobić, co niezbyt dobrze o tobie świadczy. Już jednemu NPC z yt napisałem to i tobie to napiszę - skoro ja nadinterpretuję to ja też mogę powiedzieć to samo o tobie.
  • Odpowiedz