Wpis z mikrobloga

#yanek Niezły z niego kłamca. Chwali się, że jest fanem słodyczy, a na filmie u Brodatego zbira powiedział, że ma cukrzycę i opluł ich jak go częstowali jakąś bułką.
  • 31
  • Odpowiedz
@bbul44 chłopie co ja mam Ci udowadniać, wyjdź z wykopa do ludzi. Od wielu lat nie jem słodyczy i takie głupie żarty, jak tego typa od bułek to wiele razy słyszałam.
  • Odpowiedz
  • 0
@ala-kowals: Nie będę z tobą dyskutował, bo nic nie dociera do twojego pustego łba. Tworzysz teorie, których później nie umiesz obronić. Janek kłamie w wielu innych kwestiach np. w kwestii zamieszkania na działce, swoich zarobków. Ciebie boli to, że tutaj ktoś może te kłamstwa wytykać. Jak ci się nie podoba , to wracaj na youtuba. Żegnam.
  • Odpowiedz
Jak coś nie jest powiedziane wprost, to już nie trafia do twojego pustego łba.


@bbul44: przestań już bo się coraz bardziej pogrążasz. Można Janka nie lubić, ale na tym filmie nic takiego nie powiedział. A wypowiedź tego gościa od bułek raczej była żartobliwa. A że nikt się nie śmiał? A z czego tu się śmiać, jak pewnie nikt na to nie zwrócił uwagi.
  • Odpowiedz
@bbul44: muszę i tu sprostować. Ten typ co sugerował, że nie chcę słodkiej bułki bo niby mam cukrzycę chciał tak naprawdę ode mnie pieniądze za nią (a ja tylko kapsle znalazłem w wodzie!!!). I wszystko byłoby ok, ale on powiedział za nią 5zł a sam zapłacił 4.8zł. Sorry, ale nie że mną takie numery. A poza tym ja nie szanuję moich widzów, którzy chcą za coś pieniądze.
  • Odpowiedz