Wpis z mikrobloga

#kononowicz Rafale kto ci powiedział że chciałem zrobic z tobą zdjęcie ? Bo napewno nie ja jeżeli chciałbym z tobą porozmawiać w 4 oczy wiem jeszce że mowiles dla mojego przyjaciela przez telefon starszego może w twoim wieku że mowiles mu przez telefon że miałem sąd rodzinny to bardzo ciekawe pewnie nawet nie wiesz jaki był poqs tego że mnie zawieźli do rodziców musisz nie prawdzie informacje i ciekawe bo jakoś nie widać twojej pomocy czemu nie pomogłeś dla majora? Czemu nie ogarneles dryblasa skoro tak bardzo pomagasz? Te pytania i inne zadam ci jak się spotkamy
  • 6
  • Odpowiedz
@Wysokinski: możesz mu zadać i milion pytań on na żadne nie odpowie bo on jedynie odpowiada pytaniami na pytanie. Ty go o coś zapytasz a on "pomagasz czy hejtujesz" to jest chory psychicznie człowiek a z takimi się nie rozmawia bo na nic Ci nie odpowie.
  • Odpowiedz
@Wysokinski weź dzieciaku idź do szkoły, zostaw ten szambotemat bo zniszczysz sobie życie na wstępie. Chyba że jesteś gotowy na szarganie na wykopie ciebie i twojej rodziny, tak jak ma to miejsce z Olgierdem i innymi. Niestety, trzeba mieć mocną psyche
  • Odpowiedz
@Wysokinski: no dobrze Ci tam powyżej piszą, i tak i tak nic nie wyniknie z tej rozmowy, zapytasz "czemu nie ogarnął drublasa" to on odpowie "a czemu ty nie pomagasz Krzyśkowi" zapytasz "czemu nie pomog majorowi" a on odpowie "a ty jak pomogłeś majorowi". Chłopaku z nim już Podjeżdżanio i nie tylko potrafili gadać przez telefon 2 h i zadawać milion pytań a zielona parowa na każde odpowiadał pytaniem. Totalnie bez
  • Odpowiedz