Wpis z mikrobloga

#protest

Według @siemankooo to nagranie jest spiskiem:

Cóż. Przez 8 lat rządów PiS w TVPiS gdy policjanci zachowywali się niewłaściwie na protestach, również słyszałem przekaz dla sekty, że to SPISEK i policja działa cudowna ;)

Teraz sektę mamy na wykopie. Trolle / pożyteczne oszołomy / opłacone trolle forsują dziwną narrację, że policja działa doskonale, a agresywni są... rolnicy :))

Jeszcze stają w opozycji do ludzi, którzy nie istnieją — bo nikt normalny nie twierdzi, że protest nie wymknął się spod kontroli i że do agresywnych zdarzeń dochodzi również ze strony (niestety) rolników.

Pytanie tylko kto był inicjatorem nakręcania tej spirali agresji i rozrób. Bo z całą pewnością policja nie jest tutaj POSZKODOWANYM lecz aktywnym uczestnikiem ¯\(ツ)/¯

PS: I na tym nagraniu 3 policjantów czymś rzuca w protestujących. Nie 1 :) Ale jakoś dziwnie wykopki stracili czujność i nie analizują już takich nagrań. Nagrania z ciekawą aktywnością policjantów jakoś na wykopie nie są mile widziane...

A jeszcze kilka lat temu wchodziły na główną po kilka tys. wykopów ;)
  • 4
@Thorrand: Słabe szkolenie, cegłówki latały w ich stronę, zaczęli prawdopodobnie ze złości rzucać je w drugą. Policjant to osoba, która powinna być wstanie więcej znieść, błąd całego systemu.
  • 0
@Tomekmoskwa:

Nie wierzę w to, że ktokolwiek myślący mógł wierzyć w to, że będzie inaczej / lepiej niż było przed 2015 r.

Po prostu PO, lewica ma swoją docelową sektę, która kupuje dziwne hasła o praworządności, o byciu kimś LEPSZYM, nowoczesnym itd. Tak samo jak PiS / konfederacja ma swoich oszołomków, do których uderzają z hasłami o tradycji, kościółki... wartościach :D

Ja do żadnej sekty się nie zapisałem.
  • 0
Słabe szkolenie, cegłówki latały w ich stronę, zaczęli prawdopodobnie ze złości rzucać je w drugą. Policjant to osoba, która powinna być wstanie więcej znieść, błąd całego systemu.


@Viore:

Widziałem nagrania jak tłum #!$%@?ł kostką w policjantów. Czy jest to usprawiedliwienie, żeby policja odpowiedziała analogicznie? :)

Moim zdaniem trochę tak. To są tylko ludzie ¯\(ツ)/¯ tylko nie chodzi mi nawet o to konkretne nagranie, ale o całokształt. Bo ja tam nie widzę