Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, nigdy nie paliłem jednorazówek ani vape, kolega poczęstował mnie jednorazówką aroma king i myślałem że to pali się i nic nie czuję, a ja czułem dziwne mrowienie na całym ciele było mi słabo generalnie nawet nie czułem nóg i ciężko mi się oddychało , po 15 minutach przeszło i się dobrze czuje, czy wy też tak mieliście?? Czy to świadczy o jakiejś chorobie płuc?? Nigdy więcej nie zapale tego e gówna, czy może mi coś być?? Dlaczego poczułem takie dziwne mrowienie?? Dziś w nocy obudziłem się z suchością w ustach i trzęsącymi się recami, czy przejdzie mi to czy mam się udać do lekarza? Czy dzięki temu vaapowi odkryłem jakaś chorobę serca albo płuc? Czy po poprostu mam jakąś nietolerancję na to. Odpowiedzcie jak wiecie bo się boje....

#vape #epapierosy #zdrowie #medycyna #elektronika #elektronicznepaieordy #vaporwave



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim To normalne mój kolega też tak miał, najpierw mu było słabo aż upadł pod ścianę i na drugi dzień mówił że nigdy nie zapali a teraz wysyła mnie po jednorazówki do sklepu, możesz już mówić o sobie jako vaper this is end jesteś w nałogu ;)
  • Odpowiedz