Wpis z mikrobloga

Mariusza odwiedził jakiś sąsiad z spółdzielni. Poinformował go że ma 2 tygodnie żeby ogarnąć burdel bo inaczej się go "pozbędą" z bloku xd Korkin klasycznie zwalał wszystko na Jacka, że on w całej chacie bałagan zrobił, styropian #!$%@?ł itd. Dodatkowo się musiał poskarżyć że się zrzygał XD Z siebie oczywiście zrobił czyścioszka i porządnego obywatela, teraz siedzi i co parę minut sam do siebie gada "a taki był porządek". Ja to jestem ciekaw jakim cudem garbacz miałby zrobić sam ten syf skoro nawet z łóżka nie wstaje, w sumie dobrze że siedzi u murzyna bo inaczej musiałby konfident zwalić winę na francuzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #danielmagical #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
@namientko: Korkociąg ma urojenia, bo Mela odzywa sie do Jacka jak do szmaty, korkarz widzi co Szef robi. Jeszcze sąsiad jasno powiedział, że wywiozą ich na taczkach, wiec trzeba sąsiada poinformować o Muszyńskim Meli, który namiętnie prowokuje meneli do zakłócania porządku, możliwy jest #!$%@?
  • Odpowiedz
@Titsuman: Wiedzą że z korkarzem mogą sobie pozwolić opowiadać mu bajki.Fajny kolektyw sąsiedzki, jedna robi włam, uszkadza mu rzeczy, drugi przychodzi grozi, zastrasza. Pewnie same emerytowane ubeki tam mieszkają.
  • Odpowiedz