Wpis z mikrobloga

  • 4
Bo się władza zmieniła,


@przemyslaw-maczka: tyle by wystarczyło kolego. Serio w kraju nam nie potrzeba tego podziału. Żeby ludzie się tak łatwo nie dzielili, to by zakupione przez którąś z opcji szmaty nie dyskredytowały wszystkiego dookoła ani każdego pomysłu.
Robiona jest ankieta 70% ludzi chce cpk, a na mirko dowiesz się jaka to głupota i jest na siłę szukanie by podważyć dobry pomysł. Ludzie wspierają rolników? A na mirko nagle z
  • Odpowiedz
A na mirko [...] Rzygać się już chce.


@Szokatnica: to zadam to samo pytanie co zwykle, gdy ktos pisze takie rzeczy:

To na cholere tu siedzisz, po co wchodzisz na te strone, ktora powoduje u ciebie odruch wymiotny?
Reklamy, unikalne odslony, tworzenie wpisow i znalezisk, prowadzenie dyskusji, komentowanie, plusowanie itd itd to wszystko jest woda na mlyn tego portalu.

Jesli uwazasz, ze faktycznie jest tutaj taka gnojowica i dramat, to po
  • Odpowiedz
  • 0
@PurpleHaze: Wiesz kolego, coraz mniej tu siedzę. Teraz już jestem z doskoku, a kiedyś miałem mirko i wykop odpalone non stop byłem nawet bordo przez długi czas. Spędziłem tu wiele fajnego czasu i poznałem fajnych ludzi. Trzymają mnie te czasy tutaj, sentyment trochę, wracam i zerkam po prostu. No i za każdym razem kiedy wbijam to właśnie potykam się o takie rzeczy, które niszczą naszą ojczyznę i zjadają ją od środka
  • Odpowiedz
  • 1
@Szokatnica Też widzę to o czym napisałeś, szkoda trochę bo 15 lat tutaj i ot tak to przekreślić ale chyba trzeba bo nie ma sensu dać się karmić propagandą
  • Odpowiedz