Wpis z mikrobloga

@Meeeh: super! Cieszę się że się udało :) niestety nie ma lekko z tymi lekami. Ja na moje „szczęście” mam concerte 32mg i ona jest nieco lepiej dostępna, bo 16 często jest dla dzieci, a ich jak wiadomo jest więcej zdiagnozowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oby Ci przypasował lek ()
  • 0
@Wierzbek: dzięki! To jest zupełnie inna jakość. Jest spokój. Siedzę i robię robotę jak gdyby nigdy nic, nie ma tego trzęsienia czy napięcia w środku. Trochę bałam się, że będzie jak po jakichś #narkotykizawszespoko a to zupełnie co innego. Zobaczymy, jak pójdzie dalej. :) Niech ci apteka wynagrodzi ()
@Meeeh: widać dobrze masz dawkę dobraną ( ͡° ͜ʖ ͡°) uwaga jeżeli chodzi o kofeinę, lepiej tego nie łączyć i ogólnie na początku sprawdzać ciśnienie, żeby nie okazało sie, że przez dłuższy czas niepotrzebnie masz wysokie ciśnienie
  • 0
@123radzio: o kurde, to bardzo długo szukałeś. Mi zajęło tydzień szukanie. Nawet nie wiedziałam że jest czarny rynek, co i tak oznacza że ktoś musi naku.wiac recepty i wykupować to z aptek :/

Jeśli chodzi o mnie - codziennie sprawdzałam ktomalek - po kilka razy, aż pewnego poranka, po 7 rano trafiła się pod miastem jedna apteka. Od razu zadzwoniłam z pytaniem czy faktycznie jest na stanie i pojechałam. Trzymam kciuki