Wpis z mikrobloga

@huntforfur: Dobrze że jest na tagu jakiś większy casual niż ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przyprowadziło cię bo na 15lvl wybierasz drugą klasę jaką chcesz, monolity to jest endgame ale jak chcesz to możesz przyjść altem jak nazbierasz jakichś fajnych legendarnych itemów po to żeby właśnie nie #!$%@?ć się znowu z kampanią.

Nagrody tracisz tylko z tej konkretnej mapy i to nawet nie te które podniosłeś tylko
  • Odpowiedz
  • 0
@Elec: no wlasnie utracona szansa najbardziej boli nie wiadomo co tam moglo byc
ale to musialem jakos po pijaku tam pojsc ostatnio, ja sie staram fabule teraz robic ciagle.
nigdzie nie zbaczam ze sciezki
  • Odpowiedz
nigdzie nie zbaczam ze sciezki


@huntforfur: to co to za frajda z grania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Realnie to możesz próbować robić te monolity ok 30lvla z tego jak to u mnie wyglądało, exp leci fajnie ale itemy w większości na 45+
One sa dobre jak w kampani w jakimś miejscu/ bosie złapiesz blokade, że za slaby jesteś to tam możesz sobie podexpić
  • Odpowiedz
@huntforfur: nie ma sensu robić czegokolwiek powyżej 5lvl od Twojego, jak masz np. 21 i robisz moby z 40 to dostajesz expa tylko jakbyś bił z 26 poziomu. To takie sprytne zabezpieczenie, żeby nie można było robić taxi
  • Odpowiedz
@acidd: pewny jesteś? mam wrażanie, że bijąc mono na niskich lewelach szybciej exp leci, chyba ze robiac kampanie jestem po prostu powyżej mobków dlatego jest wolniej
  • Odpowiedz