Wpis z mikrobloga

#polityka #aborcja #bekazlewactwa #neuropa
Pyszny kwik leci cały dzień na każdym kanale z ryjków samozwańczych lewackich dyktatorzyń. Że nie natychmiast, że ktoś interesuje się opinią ludzi zamiast pozwolić im samodzielnie decydować co komu wolno, że w debacie śmią, śmieć odzywać się ludzie którzy już mają dzieci oraz emeryci, że katolicy, że buddyści, że ateiści. Że konstytucja teraz nieważna. Przecież to powinno być tak że jedna z drugą tupnie nogą i zmieniamy prawo, a tu katoliban i państwo prawa!
Powoli ale dosadnie lewaki budzą się że są tym czym są. Tanią przybudówką centrowego PO-PSL potrzebną wyłącznie z racji kilku % poparcia. Niech się cieszą że i tak dostali te kilka ministerstw, bo większość z nich była do tego tak przygotowana jak misiewicz do bycia generalissimusem.
Zgodnie z własną teorią, wygląda na to PO-PSL nie ma ciekawych pomysłów, chce się najeść ale przede wszystkim uniknąć zbędnych kontrowersji i ucieczki umiarkowanego elektoratu. W końcu skrajnych nie dość że jest mniej to do kogo uciekną? Poprą razemków czy kpp?

Ludzie klepią biedę, nie ma mieszkań, m2 za cenę obu nerek, rolnictwo europy na ulicach, wojna pół kraju dalej, armia przetrzebiona ze sprzętu i umysłów, szkolnictwo w stanie gorszym niż w PRL ale ciągle tylko - CHCEMY I BĘDZIEMY ZABIJAĆ NASZE DZIECI CZY WAM SIĘ TO PODOBA CZY NIE lub też TO ZWYKŁY ZABIEG KOSMETYCZNY i na koniec KOBIETY BOJĄ SIĘ ZACHODZIĆ W CIĄŻĘ BO NIE WIEDZĄ CZY BĘDĄ MOGŁY ZAMORDOWAĆ SWOJE DZIECKO.

Mogę podyskutować, bo w przeciwieństwie do innych manekinów nie będę kasować każdej niepochlebnej opinii (pozdrawiam przyszłą madkę polkę lewaczkę xDD - tylko dziecka żal) Ale obraz wasz i wizji którą usilnie upychacie jest raczej smutny niż zabawny.
Trzymajcie się tam dziubaski
  • 4
  • 3
@EvilToy: Nie uważam aby ktokolwiek na arenie był po mojej stronie, ale wsparłbym każdy sensowny pomysł bez względu z czyjej krtani wyjdzie. Tu mogę wspomnieć że Zandberg umiał powiedzieć wprost że aktualne i proponowane programy mieszkalne opierające się na machinacjach kredytowych to transfery z państwa dla deweloperów, reszta dalej kłamie w żywe oczy że to pomoc dla obywatela.
Wracając - aby widzieć że lewica desperacko chciała zaistnieć od upadku rządów SLD