Wpis z mikrobloga

  • 0
@d4wid: oczywiście pochwala rzucanie kostkami brukowymi w policję, zobaczymy co na to powie komisariat w Warszawie, bo leci zgłoszenie

@wykop wezmiecie się wreszcie za tych antypolaków z głównej?

(ART. 255)

§ 3. Kto publicznie pochwala popełnienie przestępstwa, podlega grzywnie do 180 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
d4wid - @d4wid: oczywiście pochwala rzucanie kostkami brukowymi w policję, zobaczymy ...

źródło: ae2546e1-0534-41d9-a318-13ea1ca32336

Pobierz
  • Odpowiedz
Jedynym antypolakiem, lubiącym być pod brukselskim butem jesteś ty. Przecież jesteś tak ograniczony umysłowo, że twoja głupota wybija poza skalę. A komisariatami to możesz sobie kolegów ze szkoły straszyć.
  • Odpowiedz
  • 2
Jedynym antypolakiem, lubiącym być pod brukselskim butem jesteś ty. Przecież jesteś tak ograniczony umysłowo, że twoja głupota wybija poza skalę. A komisariatami to możesz sobie kolegów ze szkoły straszyć.

Odpowiedz


@fury1610: ja nie muszę straszyć, wysłałem maila, że popierasz rzucanie kostkami brukowymi w policję. To już zależy od osób co dostaną maila, oby szybko wykop twoje dane udostępnił. Trzymaj się furasku
  • Odpowiedz
  • 1
@d4wid: jakie wezwanie? za wpis na wykopie? o rzucaniu kamieni? Dawidzie idzie wojna a ty się dygasz za wpis w necie.


@Aleale2: ty myślisz, że za wypisywanie takich tekstów jest się bezkarnym? Oj, mało życie znasz jak widaćXD.
Dane chłopa co się chwalił, że wsadził rurkę w samolecie były od razu udostępnione przez @wykop policji, także pozdrawiam cie, a najbardziej tego furaska, co pochwala przemoc
d4wid - >@d4wid: jakie wezwanie? za wpis na wykopie? o rzucaniu kamieni? Dawidzie idz...

źródło: art255

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@d4wid: przecież tu jeden drugiego wyzywa i nawołuje do różnych rzeczy od rana do wieczora.Weź obudziłeś się?


@Aleale2: ty to serio albo masz 15 lat albo jesteś po zawodówce - no nie widzę innej opcji.
Porównujesz zwykłe wyzywanie, co też można zgłosić (nie wiem czy to twój móżdzek pojmuje) do tego, że chłop pochwala rzucanie kostkami brukowymi.

Ochłoń i zobacz co wypisujesz za bzdety w internecie jak twój
  • Odpowiedz
@d4wid: ale co on napisał? to w komentarzu? przecież to nic nie znaczy.Może cie powinni zbanować za straszenie policją za gówno wpis z którego nic nie wynika.
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: Oj jaka biedna policja, powinni znowu złamać prawo przechodząc masowo na L4. A nie, zapomniałem, że policjant przechodzi na lewe L4 tylko wtedy gdy chce pieniędzy hehe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Szinako: do budy orku, jeszcze ciebie kacapie tu brakowałoXD
  • Odpowiedz
  • 0
@Aleale2 nie obraziłem cię, napisałem tylko po jakiej szkole jesteś, no i że nie jesteś inteligentny - to tylko stwierdzenie. Pozdrawiam
  • Odpowiedz