Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zarabiam na streamingu Twitch + Tiktok. Chce założyć działalność gdyż miesięcznie potrafię wyciągnąć 4-8k. Aktualnie na twitchu dostaje tylko donate na tipply a na tiktoku donate z tipply (mogą być wypłacane prosto na konto) jak i monety, które potem wymienia się i wypłaca na paypala (jedyny sposób wypłaty). Byłbym wdzięczny gdyby ktoś polecił gdzie najlepiej szukać informacji na ten temat. No i oczywiście jakim sposobem powinienem się rozliczać waszym zdaniem.

Ps: Tak jestem frajerem i chce rozliczyć się z państwem, więc proszę bez pierdzielenia o słupach i wiadomościach typu "Z takimi groszami to nie warto"
#jdg #dzialalnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@mirko_anonim: Cześć! lepiej spisać wszystkie swoje przychody i to jak zarabiasz, co jest twoim produktem/usługą i wtedy iść do doradcy podatkowego odżałować nawet i 1000 zł. do tego zapytać czy poleci kogoś konkretnego do tego typu rozliczen- nowoczesna ksiegowa.
Ja to mam takie pytanie (może być na priv) jak się z tego dotychczas rozliczałeś? To prowadzisz dłużej niż rok? Nie wpisywałeś nic w przychodach do epitu? Tzn. jakby na czarno to