Wpis z mikrobloga

@Rustyyyy

Emulatory to narzędzia stworzone tylko w jednym celu - piractwa


To słaba wiadomość m.in. dla Nintendo, bo zdaje się, że oni udostępniają gierki w paczce emulatorów za abonament XD
  • Odpowiedz
  • 23
@Kryspin013 do tego jeszcze sprzedają miniatury starych konsol z emulatorami, Sony też tak raz zrobiło, ale chyba już się opamiętali. Mam nadzieję, że prokuratura się niedługo dobierze Nintendo do dupy za to piractwo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: Ja tam korzystam z emulatora Wii u obecnie i mam switcha, yuzu w sumie zachęcił mnie do jego zakupu, bo wygodniej mi się gra w gry Nintendo. Jestem też piratem i się z tym nawet nie kryję, i jestem za tym, aby każdy emulował, co tam sobie chce, co mnie to obchodzi.
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: już walić obronę korporacji czy nie, ale twierdzenie, że emulacja = piractwo to trzeba mieć gwóźdź wbity w mózg bardzo głęboko xD
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: Miałem powiedzieć by Nintedo się przejechało ale switch już dawno złamany i w Zelde na kompie grałem :P

Ehh a jeszcze niedawno PS3 zablokowało LInuxa wiec zostało chwilwe później złamane :D

Czasy RGH na Xboxie to było złoto, customowe dashboardy, emulatory co dusza chciała

A poza tym mam nadzieję że PS5 i Xboxy zostaną złamane
  • Odpowiedz