Wpis z mikrobloga

kurła stachu, ja to mam problemy, pracuje w kołchozie na 3 zmiany i ledwo starczy na życie. Jakie problemy może mieć jakaś paniuśka!?


@NieBendePrasowac: no bo taka prawda. Ona jest przebodźcowana? To niech zrezygnuje z połowy reklam i innych dupereli. Wyciszy się i znajdzie czas dla siebie. Chciałbym mieć takie problemy.
  • Odpowiedz
Chciałbym mieć takie problemy.


@Tymajster: wiesz, równie dobrze mogę dewaluować Twoje problemy i cierpienie "ale wielki panicz z Ciebie, masz co jeść, gdzie mieszkać, jeździsz autem i jeszcze narzekasz. Tamtym ludziom dom zalało, temu żona umiera na raka, tamtemu dzieci zginęły w wypadku itp"
Zawsze znajdzie się ktoś kto ma lepiej i gorzej, bezsensu jest z góry umniejszanie czyichś problemów. W skrajnej wersji, mizogini potrafili pisać "czemu ona się martwi, że
  • Odpowiedz
"przebodźcowania" #!$%@? xD


@Stachu_a_kto_przy_telefonie: Co w tym zabawnego? Ludzie są różni, niektórzy są bardziej wrażliwi na hałas, światło, ludzi itp. i kiedy dzieje się za dużo, że człowieka to aż przytłacza, to mówi się właśnie o "przebodźcowaniu", często tego doświadczają osoby w spektrum autyzmu czy introwertycy, ale nie tylko.

Ona jest przebodźcowana? To niech zrezygnuje z połowy reklam i innych dupereli.


@Tymajster: Ale to jest jej praca, chyba większość ludzi
  • Odpowiedz