Wpis z mikrobloga

@Amf3niak po pierwsze grzeczniej Amigo. Po drugie, tak, mam problem z wpychaniem na siłę do mózgu tych wszystkich dziwnych zachować. Jestem osobą super tolerancyjna, zaryzykuję ze nawet podpisał bym się pod adopcją. Ale to jest dla mnie przesada. I śmieszy mnie z przebrania się z babe robienia jakiegoś metafizycznego przeżycia.
@PerKamil w którym momencie byłem w jakiś sposób niegrzeczny, czy moze powinienem użyć słowa defekujecie @farbowanylisek jesteś osobą tęczową a chyba wiedziałeś że jest coś takiego jak drag queen, wiec nie rozumiem co w tym jest kompromitującego skoro są oni częścią tej samej społeczności tylko teraz jest to pokazane w programie szerszej publice, tak czy inaczej ja kija nie mam w dupie i telewizja ma być rozrywką i to się dostaje nikt
@Amf3niak czyli mówisz do każdej obcej osoby że się o coś sra ? Nie znasz innych określeń na wyrażenie tego tak? Z czym macie problem np. Standardy kultury w dół, pończochy na męskiej nodze w górę u Ciebie.
@Amf3niak kompromitujące jest to, że tacy ludzie potem tworzą pożywkę dla społeczeństwa, które potem jest uprzedzone, że osoby LGB lubią rzucać się w oczy i robić obsceniczne rzeczy.

Jestem przeciwny kopiowaniu wszystkich obyczajów z USA i wolałbym, by geje w Polsce nie byli kojarzeni z drag queen. To tylko szkodzi tym, którzy chcą normalnie funkcjonować w tym kraju
@farbowanylisek a może to nie jest problem w osobach które sie czują wyzwolone i dobrze sie czują same z sobą? Może społeczeństwo to kompletny ciemnogród? Gdyby ludzie żyli po swojemu i nikt by tego nie pietnował byloby o wiele lepiej, zważywszy na to że nikt nikomu krzywdy nie robi (chociaz zaraz ktoś coś powie o „bombelkach”)
@Amf3niak dlaczego ciemnogród? Jeśli społeczeństwo idealne to takie które jest wyzwolone, to niech może każdy bierze co popadnie, pije gdzie popadnie i przychodzi półnagi do pracy. Chyba nie tędy droga?

Ja nie mam nic do tego, że drag istnieje, ale po prostu moim zdaniem szkodzi to wizerunkowo reszcie osób nieheteroseksualnych, które nie uczestniczą w tym i nie chcą w tym uczestniczyć.

A powodem dla którego to wylądowało w telewizji nie jest wcale
@farbowanylisek podkreśliłem „nikt nikomu krzywdy nie robi” to co wypisałeś zawsze szkodzi drugiej osobie albo samemu sobie, zauważyłem że ten problem jest tylko u hardych Słowian ze wschodu wszystkie takie sytuacje które są uważane za „dziwne” są czysto ze strachu odpychane, na zachodzie takich oznak nie zauważyłem, więc to na pewno wina zamkniętych głów, nie dopuszczających do siebie czegoś innego nowego niespotykanego, ja jestem kompletnie hetero nie powiedziałbym że specjalnie jestem tolerancyjny
@Amf3niak szkodzi to mi, bo nie chcę, żeby mniejszość do której przynależę była kojarzona z drag queen, a przez takie pchanie się do mediów tak niestety może być. Nie mam nic przeciwko drag queen per se, jeśli ktoś chce to może oglądać te występy, ale ja nie chcę, żeby takie osoby reprezentowały społeczność LGB w walce o prawa.

Ten ubiór jest moim zdaniem obsceniczny, nie pasuje do naszej kultury i prowokuje, wprowadza