Wpis z mikrobloga

@gruszka_pietruszka mam to samo :( niestety leczenie to z zaleceń lekarskich rozwaliło mi zdrowie , helicobacter pylori jest trudnym przeciwnikiem i leki standardowe rozwalaja jelita i jest bardzo utrudnione wchłanianie składników odżywczych. Bardzo przykre schorzenie , jem normalnie a mało co przyswajam, ważę 43kilo....
@kurczak69okon Bzdury? Masz komentarz niżej dziewczyny, która sporo napisała. Ale no bzdury i na pewno wymyśla :D Nie muszę się przechodzić, mam osobę w bliskim otoczeniu z problemem z jelitami, wygląda jak El Dursi :)
@amanda12: osoby z problemami gastrologicznymi tak zdrowo nie wyglądają :) nie muszę czytać komentarzy bo tematy widzę na żywo osobiście, tutaj ewidentnie widać lata diety i ćwiczeń bo skóra jest jędrna, włosy gęste a oznak wyniszczenia nie widać. Nie twierdzę, że czegoś może nie mieć, ale nie próbujcie wmawiać, że ktoś ma ciało modelki bo ma helicobacter
@kurczak69okon Ale ja nie próbuje wmawiać, tylko piszę to, co wiem z jej otoczenia :) Owszem, Klaudia jeszcze w okolicach TM miała dietę (restrykcyjną nawet) i sporo ćwiczyła, żeby zachować figurę modelki. Ale problemy z jelitami wyszły jej grubo później. Moja znajoma ma grube problemy z jelitami, ale przez wcześniejszy tryb życia i obecny (odpowiednia dieta, ćwiczenia) mimo tego, że serio wygląda niezdrowo, to nie jest wina anoreksji, jak ktoś tutaj próbował
@kurczak69okon wiesz ona pracuje w telewizji i ma sporo osób które dbają o jej wygląd zeby wyglądała korzystnie w TV. Klaudia zdrowo twoim zdaniem wygląda? Ja zawsze miałam gęste włosy, więc jak mówię komuś ile mi wypadły i wypadają to ludzie którzy mnie teraz poznają to nie wierzą. Mój mąż bardzo psioczy bo wszędzie są moje włosy. Ja jak się pomaluje to też wyglądam ładnie, w sumie bez tez nie jest tak
@Aurelia2021: co xd grubej powiem że gruba od choroby a szczupłej nie? Co to za fikołek umysłowy?
Ale zdajesz sobie sprawę, że rozmawiamy o osobie, która od x lat w branży modelingu siedzi i musi dbać o wygląd bo tym pracuje i na tym zarabia? Powtórzę, nie twierdzę, że nie ma problemów gastrycznych, wątpię natomiast, że to przyczyna jej wyglądu
@kurczak69okon w sumie to może być zasługa, od lat choruje problemy tego typu mogą mieć też podłoże psychiczne, nie wiem dlaczego miałaby kłamać, wiem jedynie co znaczy gdy jedzenie sprawia cierpienie i trzeba bardzo uważać co się je , jak często składniki odżywcze nie zostają wchłaniane