Wpis z mikrobloga

Dobrze że mam tylko 3 oryginalne gierki na switcha reszta to piraty, nawet mi nie żal tych co kupują całe biblioteki. Udupiają emulatory i człowiek za 10 albo 20 lat jak nie będzie można kupić żadnego sensownego switcha to nie odpali nic ze swojej biblioteki bez rzucania kasy nintendo za porty/remastery.
Sony jest jakie jest, ale mam potężną kolekcję zbudowaną na tej platformie od ps3 i tam przynajmniej wiem że w przyszłości te gierki sobie odpalę na rpcs3 albo innm emu. A u nintendo jak w lesie, a nawet gorzej jak...
#ps5 #nintendoswitch #takaprawda #gry #piractwo
423frewq4f23 - Dobrze że mam tylko 3 oryginalne gierki na switcha reszta to piraty, n...

źródło: 487f60edc4a12e81690b26614cf4d9804a6eb0023589a80ca089cd9224599972

Pobierz
  • 31
@423frewq4f23: przeciez robią remastery starych gier plus masz sporo gier cyfrowych na N64, GBA i famicona


@haabero: A takto bym poprostu odpalił swoją kopię gry na emulatorze yuzu za parę lat jak mój switch się popsuje

@423frewq4f23: CEO Nintendo pozwał dziecko i rodzinę na 200 mln$ za zabawkę z kartonu? Co to za głupoty


@trinty Chodzi o emulator Yuzu i Citra
@423frewq4f23: argumenty mi się nie skończyły tylko nke rozumiem czemu nie możesz sobie kupić dsa i na nim grac


@haabero: bo 3ds nie jest już oficjalnie sprzedawany, mogę kupić używkę ale to wiąrze się z tym że nie wiem w jakim będzie stanie, jak była traktowana przez byłego właściciela, nie kupię do niej już oryginalnej baterii a zamienniki pozostawiają wiele do życzenia, już pomijając że ekran jest w ogóle archaiczny
@423frewq4f23: wyobraź sobie że sa tacy którzy kupują wydania cyfrowe jak moga kupić fizyczne xDDDD


@Leniek: to kolejny absurd, ja kupuję tylko jak nie mam możliwości kupienia fizycznej albo wyjątek to Gog i czasami steam (tutaj głównie za to co robią dla linuxa). Przez to pewnie następne generacje konsol już będą bez napędów i będziemy mieć gry po 500 zł bez promocji xD
@OlFunkyBastard: sojaku nie uciekaj od mojego pytania!

Czy zakupiłeś YouTube Premium jak na dobrego goja przystało? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rustyyyy: Bez kitu, koleś pewnie sam blokuje reklamy skoro ucieka od tak prostego pytania a nazywa innych złodziejami XD ale tutaj nie odpowie już bo dałem go na czarno, nie chce mi się czytać jego wypocin, ale screena wrzucę żeby nic nie zginęło xD
423frewq4f23 - >@OlFunkyBastard: sojaku nie uciekaj od mojego pytania!
Czy zakupiłeś ...

źródło: xDDD

Pobierz
@OlFunkyBastard: sojaku nie uciekaj od mojego pytania!

Czy zakupiłeś YouTube Premium jak na dobrego goja przystało? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rustyyyy: gadasz z typem, który nie widział problemu w kupowaniu gier z platform znanych z tego, że kupują klucze na steam za kradzione karty kredytowe XD