Wpis z mikrobloga

πŸ”‘βœ¨πŸ€ Zanurz siΔ™ w przyszΕ‚oΕ›Δ‡ technologii z nami! JuΕΌ 50 godzin druku 3D za nami, ale to dopiero poczΔ…tek. PozostaΕ‚o jeszcze 48 godzin tworzenia repliki piΕ‚ki do koszykΓ³wki bez powietrza, ktΓ³ra zmieni sposΓ³b, w jaki myΕ›lisz o sporcie. DziΔ™ki zaawansowanej sztucznej inteligencji analizujΔ…cej kaΕΌdy szczegΓ³Ε‚ – od ksztaΕ‚tu po strukturΔ™ i specyfikacjΔ™ materiaΕ‚u – nasza piΕ‚ka bΔ™dzie nie do odrΓ³ΕΌnienia od prawdziwej! (Na chwile obercna mam takΔ… nadziej)

Chcesz byΔ‡ Ε›wiadkiem tego przeΕ‚omowego momentu? OdwiedΕΊ nas w GdaΕ„sku przy ul. Gospody 3C i Ε›ledΕΊ, jak marzenia stajΔ… siΔ™ rzeczywistoΕ›ciΔ… za pomocΔ… druku 3d . Nie przegap szansy zobaczenia na wΕ‚asne oczy, jak drukujemy historiΔ™ – dosΕ‚ownie!

πŸ“† Planowane zakoΕ„czenie: 6 marca 2024, okoΕ‚o godziny 15:00.

Ale to nie wszystko! Odkryj również naszą pełną ofertę, od precyzyjnego dorabiania kluczy po ostrzenie i druk 3D, i przekonaj się, jak możemy ułatwić Ci życie nowoczesnymi rozwiązaniami.

πŸ“ Zapraszamy do odwiedzin i doΕ‚Δ…czenia do rewolucji technologicznej! #druk3d #gdansk #sopot
Plusujacych zawoΕ‚am w czwartek po wyjΔ™ciu piΕ‚ki z pieca!
PanKluczyk - πŸ”‘βœ¨πŸ€ Zanurz siΔ™ w przyszΕ‚oΕ›Δ‡ technologii z nami! JuΕΌ 50 godzin druku 3D...

ΕΊrΓ³dΕ‚o: IMG_0170

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@xaxaxa miałem problem z tym filamentem jeśli chodzi o samą kalibracje był suszony 30 godzin w suszarce sunlu i aktualnie jest z niej podawany w trakcie druku. Ponieważ cała piłka waży 920 gramów to chce dokończyć wydruk i ewentualne poporawki robić przy kolejnej ewentualnej piłce jak ta się nie uda
  • Odpowiedz
  • 0
@PanKluczyk to będzie się słabo odbijać, bo roku pochłania energię. Ludzie to drukują z pla flex albo z nylony cf i wtedy jest mega.
  • Odpowiedz
nie wiem jak na bambulabie inaczej szΕ‚o by osiΔ…gnΔ…Δ‡ takΔ… jakoΕ›Δ‡


@xaxaxa: no chyba drukujΔ…c ΕΌyΕ‚kΔ… wΔ™dkarskΔ…, i to takΔ… po dwΓ³ch sezonach, i jeszcze z karasiem na koΕ„cu na haczyku ;)
  • Odpowiedz