Wpis z mikrobloga

@dizel81: Dla każdego normalnego człowieka będzie to smród, ale dla naszych kurvinoxów to piękne zapachy. Dlatego jeden czerwonogęby "Bąbelek alkoholowy" postanowił swoje odchody wylewać na przeciwko swojej chaty do rowu, żeby uprzyjemnić nie tylko sobie zapaszkiem powietrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KapitanTorpedal - @dizel81: Dla każdego normalnego człowieka będzie to smród, ale dla...

źródło: dcda88f70a0f

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 6
@Hana1: nie no wiadomo ale mi chodzi bardziej o to że mówi prawdę o której od tych kambo żuli nigdy nie usłyszymy bo według nich jest tam raj.
  • Odpowiedz
@dizel81: Ona mówi zdecydowanie prawdę, jak mieszkałem w Sajgonie przez jakiś czas, to blisko mojego mieszkania był kanał, był taki muł i smród, że nie dało się wytrzymać po kilku dniach zmieniłem dystrykt. W Kambodży podejrzewam, że jest jeszcze gorzej xD
  • Odpowiedz
12 lat temu byłem koło tego kanału i nie przypominam sobie by szczególnie z niego był jakiś większy odór niż ogólnie wtedy unosił się w powietrzu na siedliskach miejskich które zwiedzałem (Taj, Kambo). Taka specyfika, wysokie temperatury + ścieki odprowadzane na drogę. Możliwe że wiele już się zmieniło i teraz w takim Siem Reap to tylko capi z tego kanału, prezesowi z mordy oraz gapie z klapków. Ba ba ba.
  • Odpowiedz
@dizel81: zalezy co kto szka, jak jedt tptalnym golodupcem co za 10dolka chce przenocowac to moze i maszsmierdzacy kanal pod nosem co ekskrementy klapka plyna wraz ze zwlokami ze spalarni ale sa porzadne wrecz duzo lepsze niz 4gwiazdki na costa brawa za 30dolka np. khmer hause hotel czy jakos tak bylo i obsluga,czystosc, sniadanka, basenik nie do porownania z europa gdzie za apartament z lazienka 3x3 nocka 120euro...
  • Odpowiedz
@Dzikamery: nie bylabym pewna z tym piciem)Na poczatku wszyscy chwalili *muminkowa*(choc nazwa z pewnoscia zastrzezona)aco sie okazuje z piciem dorownuje facetom))Niewazne ze ryj obdarty bo sie przewraca pozniej.Oni wszyscy mili na poczatku pozniej wychodzi jakie to patusy.
  • Odpowiedz