Wpis z mikrobloga

Kocham swoich nowobogackich sąsiadów zatraconych w duchu konsumpcjonizmu. Byłem wczoraj o 23:00 wynieść śmieci, bo mi stara od 3 dni truła dupe. Ide do naszego deweloperskiego pomieszczenia ze śmietnikami, a tam wisi torba laptopowa i coś z niej wystaje. Patrzę, a tam kibel z pełnym osprzętowaniem i kablami. Moja natura Janusza nie pozwoliła mi przejść obojętnie obok takiego znaleziska, więc wróciłem do mieszkania z kiblem.

Wracam podekscytowany, mówię starej że znalazłem kibel a ona mnie wyśmiała. Idę po ten kibel uśmiechnięty od ucha do ucha, kręce wora i wracam do mieszkania. Kłade kibel w dużym pokoju, a on jak gdyby nigdy nic wita sie ze mną i zaczyna WIRować moją przestronną 30-metrową kawalerkę. Po fakcie okazało się, że na domiar tego jest jeszcze funkcja sylkonrydla. Siedziałem podekscytowany z Pioterem i obserwowałem jak wymierza mu sprawiedliwość i omija wszystkie przeszkody. Stara ma mnie za dziwaka, a ja jej mówię aaaa

#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #sprawiedliwarzeczywistosc
rtone - Kocham swoich nowobogackich sąsiadów zatraconych w duchu konsumpcjonizmu. Był...

źródło: aaaaaaa

Pobierz
  • 3