Wpis z mikrobloga

W piątek dałem 1100 za mechanika, dzisiaj miał iść jeszcze raz ze względu na wyciek i dalsze dudnienie z tyłu samochodu, byłem lekko przygnębiony i w złym humorze przez weekend i dzisiaj rano bo pewnie znowu ponad kobel by poszedł

Chciałem jechać na zakupy dzisiaj i później miałem jechać do mechanika, wsiadam do samochodu i nie odpala, odpalił za chyba dzisiatym razem(poprzednie dziewięć razy nie kręcił i w ogóle nie podawała pompa paliwa)

Jadę na zakupy(lubię ryzyko xd), potem wsiadam i odpala za pierwszym więc jadę do mechanika. Gaszę, mechanika każe wjechać więc odpalam i nie odpala xd

Nie wiem jak to działa ale tak mnie to rozbawiło, ta #!$%@? francuska motoryzacja, że już nawet nie jestem zły i pewnie po naprawie kopnę ten samochód w dupe i #!$%@? do śmieci xd

#mechanikasamochodowa #samochody
  • 2
  • 0
@TurbodeNitro citroen c4 pierwszej generacji. Nic nie sprawdzałem bo padł centralnie przed bramą mechanika xd

Ogolnie prąd jest, wszystko działa, światła, szyby itd. czyli raczej nic z elektryką jak to w tym francuskim badziewiu bywa tylko po prostu nie kręci rozrusznik ani pompa paliwa nie podaje paliwa.
Pojeżdżę może jeszcze dwa miechy i leci na sell bo to jest niesamowite