Wpis z mikrobloga

#leasing #firma #jdg #auto
Hej,
Chciałbym nabyć/wyleasingować swoje pierwsze autko. Myślę o aucie używanym (aktualnie na celowniku Leon 4) około 3 letnim, cenowo tak w okolicach 80k brutto. Jak najlepiej ugryźć ten temat? Pracuje w IT ryczałt 12% + vat. Mogę kupić to za gotówkę chociaż nie chciałbym jej tyle przeznaczać, mogę zrobić max wpłatę na jaką puści leasing. Jesli leasing to jak najlepiej dobrać parametry?
Z góry dziękuję za każdą cenną radę :)
  • 5
ja bralem nowy w leasingu to najlepsze oprocentowanie było przy takich parametrach w kilku miejscach:
- wkład 45%
- umowa 2 lata
- wykup 19%
Koszt leasingu 101%.
przy tak niskiej kwocie ja bym rozważał salonowy, z pełną gwarancją zwłaszcza jak jesteś z IT i ta rata typu 2k/msc cie bie zaboli
@automatycznyparasol: no właśnie to autko to będzie typowe wozidło w kolo komina a na horyzoncie najbliższego 1.5 roku mam wesele i zakup domu xD także na fajną furkę jeszcze przyjdzie czas ale też nie chce grata premium z nalotem 150k stąd taki mniej więcej budżet i klasa pokroju Leona
@OptiFinance: co ty opowiadasz? Wpisalem na googlach leasing 101% i na start mam oferty z: bmw, alfa, skoda, renault,toyota. Sprawdzialem pierwszy z brzegu - Alfa i jest dokladnie tak jak pisałem:

Leasing 101%
Oferta leasingowa dotyczy modeli Alfa Romeo i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 101% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Alfa Romeo.