Wpis z mikrobloga

#realmadryt #pilkanozna
Jak bardzo nie zgadzacie z twierdzeniem że Ramos to dla mnie najlepszy piłkarz w historii? Taki Casillas zawsze będzie porównywany do Buffona, Messi do Ronaldo, Zidane do Iniesty ( tak wiem, nie ta rola na boisku), a dla mnie Ramos jakoś jest półkę wyżej od reszty obrońców
  • 13
  • Odpowiedz
@Koksixk: Jakoś nigdy go nie lubiałem szczególnie (ale lubiałem) to też uwazam, ze raczej do Ramosa mało kto by miał jakikolwiek podjazd, chociaż tez czasami denerwował, ale to jak kazdy piłkarz.
  • Odpowiedz
Jak bardzo nie zgadzacie z twierdzeniem że Ramos to dla mnie najlepszy piłkarz w historii?


@Koksixk: najlepszy obrońca w historii bardzo możliwe, ale taki Maldini też grał przecież wiele lat na najwyższym poziomie i w samej defensywie był lepszy od Sergio. Ramos po prostu był kimś więcej niż stoperem, strzelał wiele ważnych goli i był najlepszym kapitanem w historii Realu Madryt. Najlepszym piłkarzem w historii futbolu nie był na pewno.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ziko100 ale ja znam Maldiniego, bo Maldini grał dosyć niedawno i myślę, że pod względem gry defensywnej są na równi, to Ramos jest półkę wyżej właśnie przez te jego brameczki
  • Odpowiedz
@Koksixk: Ramos jest spoko i jest najlepszym obrońcą jak na obecną epokę ale jakbyś sam się go spytał czy jest lepszy niż najwybitniejsi włoscy obrońcy to wątpię by się zgodził. Oglądając serie a w latach 90 Maldini zamykał w pojedynkę bez faulowania i robienia nawet wslizgu mistrzów świata i czołowych napastników. Jedynie młodego brazykisjkiego Ronaldo wogóle krył z podwojeniem i to tylko ze względu na bezpieczeństwo. Porównujac poziom to taki o
  • Odpowiedz