Wpis z mikrobloga

Nie ma nic bardziej obrzydliwego, niż lewicowe poglądy.


@wmiareczlowiek: jeśli obrzydzają cię ludzkie myśli i przekonania, to poczekaj tylko, aż zobaczysz ludzkie czyny.

Czy istnieje coś bardziej obrzydliwego, niż bycie postępowym, proeuropejskim liberałem?


mnie osobiście bardziej obrzydzają ludzie, którym się wydaje, że ich przekonania i urojenia czynią ich lepszymi od pozostałych, ale wiadomo, percepcja to subiektywna rzecz.
  • Odpowiedz
@wmiareczlowiek: dla zaściankowego chłopka roztropka, który od małego dał się złamać i podporządkować, owszem - wolność wyboru i egalitaryzm, będą czymś obrzydliwym.
Na szczęście, jak roboty nauczą się czyścić kible i układać kostkę brukową, wasza klasa społeczna przestanie być do czegokolwiek potrzebna.

  • Odpowiedz
@wmiareczlowiek: a czyli "grzeczny chłopczyk z porządnej rodziny". Cacany i pachnący na zewnątrz, a kawał wyrachowanego zbója pod maską. Znam ten typ aż za dobrze.
I cieszę się, że dostajecie piany, obserwując obecne przemiany społeczno kulturowe.
  • Odpowiedz
@Kotouak: z porządnej tak, ale grzeczny nie bardzo. i żaden zbój. po prostu, w Polsce trwa wojna kolejnego pokolenia UB z AK. i ja, jako człowiek z wartościami, reprezentuję AK.
zmiany te, plugawe, zostaną w wolnej Polsce zatrzymane.
  • Odpowiedz
@wmiareczlowiek: nic nie zostanie zatrzymane - wręcz przeciwnie. Zmiany społeczne w Polsce postępują wyjątkowo szybko. A życie przeszłością "UB i AK" to wyjątkowo naiwny resentyment. Taki sam sposób myślenia, jak "Imperium Austrowęgierskie" lub ZSRR. To se ne vrati (na szczęście).
  • Odpowiedz
@Kotouak: oczywiście, że zostanie, lewaku. zerwiemy z antypolskim marksizmem kulturowym. Polska pozostanie jednolita etnicznie, narodowościowo i religijnie. pozostanie patriotyczna i konserwatywna. a antypolskie neuropki, antypolskie lewaki? zawyją z wściekłości.
  • Odpowiedz
bycie rusofilem jest rzeczywiście obrzydliwe. ale bycie banderowskim, opłacanym trollem także.


@wmiareczlowiek: Jest jeden problem, banderowcy na Ukrainie nie rzadza, svoboda nawet sie do sejmu ichniego nie dostala, wiec...

jestem człowiekiem wykształconym i dobrze zarabiającym. mam po prostu wartości, czego nie można powiedzieć o neuropkach.


@wmiareczlowiek: rasyja wiec zaprasza xD
  • Odpowiedz
@Kotouak: po pierwsze, nie ma takiego słowa jak prawak. jest tylko lewak. konstrukcja tego słowa wskazuje jasno, że bycie lewakiem to coś negatywnego. i tak w istocie jest. za to bycie prawicowcem jest tylko i wyłącznie pozytywne.
po drugie, od lat jestem w szczęśliwym związku, więc pudło.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: jako Polski patriota pluję na ruskich. jak świat światem, Polak ruskowi i niemcowi nie będzie bratem(za ten drugi naród zaraz mnie zjedzą tutaj płątne, antypolskie, opłacane przez koalicję 13 grudnia trolle)
  • Odpowiedz
@wmiareczlowiek: a ja od lat postępuje według, moim zdaniem, uczciwych zasad etycznych, więc też pudło.
A co słowotwórstwa, nie wyglądasz mi na profesora Miodka, więc to raczej nie ty decydujesz, jakie słowa istnieją, a jakie nie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz