Wpis z mikrobloga

@OlFunkyBastard kupiłem na premierę pokemon lets go i do teraz działa dobrze, w samym pokemon unite mam ponad 1000h

Jedynie mam problem ze sprężyną w lewej gałce, czasami przytrzymując gałkę np w kierunku dołu postać przestaje się poruszać, póki nie nadam kierunkowi dodatkowego kąta
@OlFunkyBastard Tak, na poważnie.
Zalety, wady, niuanse itd a nie strona www producenta ktora wszystko zachwla xD
Czytanie takiego czegoś jest jak oglądanie polskich youtuberow, którzy dostają jakiś sprzęt, odpakowuja go przed kamerą inos razu mówią jaki to jest zajebisty, świetny i tu macie link do zakupu xD

Nie znam nikogo kto to ma, a myślę czy córce nie kupić no ale widzę że od ciebie info nie otrzymam, bo Ty masz
Zalety, wady, niuanse itd a nie strona www


@Krzysztof53647: spodziewasz się, że specjalnie dla ciebie będę pisał elaborat na temat konsoli żebyś łaskawie stwierdził czy ją kupujesz czy nie? Jeśli nie jesteś niepełnosprawny sam sobie znajdziesz.

bo Ty masz i cie duma jakąś rozpiera jak linuksiarza


@Krzysztof53647: nie chodzi o dumę tylko o nie pielęgnowanie twojego patologicznego lenistwa. Może komuś będzie się chciało mi na pewno nie bo jesteś zwykłym
@OlFunkyBastard nie wziąłem na premierę, głównie ze względu finansowych ale też plastikowy ekran mnie zniechęcał. Jednak od połowy 2022 roku mam OLEDa i był to jeden z najlepszych wyborów growych - chociaż portfel cierpi bo gier nie sprzedaję. Xenoblady, Mariany, Bayonetty i jeszcze masa innej dobroci do ogrania.