Wpis z mikrobloga

@MoraK Ale co jest w niej takiego lewackiego tak serio pytam? Sam nie znoszę takich ideologicznych wątków w filmach i serialach, ale w tym naprawdę ich nie widziałem.
@Pitorro88: no masz przecież wątek silnej niezależnej kobiety (na taką się kreuje główna bohaterka), masz zmienione kolory skóry głównych bohaterów w porównaniu do filmu. To już starcza ludziom do hejtu
@MoraK Ale tam w ogóle nie był jakoś bardzo podkreślony ten wątek silnej niezależnej kobiety. To serial w sumie o etapach w związku. I rozumiem jakieś absurdalne zmiany etniczne typu czarnoskóra mała syrenka czy że Hermiona o HP ma być z mniejszości, ale tutaj to naprawdę nie ma żadnego znaczenia i pierwotnie Panią Smith miala grać biała aktorka. Jak mówię mnie samemu do poprawności politycznej jest tak blisko jak Rickiemu Gervais, ale
no masz przecież wątek silnej niezależnej kobiety (na taką się kreuje główna bohaterka), masz zmienione kolory skóry głównych bohaterów w porównaniu do filmu. To już starcza ludziom do hejtu


@czemu_dlaczego: @ibilon @MoraK: to nie jest remake - główni bohaterowie filmu giną w 1 scenie tego serialu, ale to trzeba myśleć, dla prawaka zaczadzonego walką z "ideologią i poprawnością polityczną" to wiem że może być trudne
also - ból dupy o