Wpis z mikrobloga

@TakiSobieLoginWykopowy Mnie też, ale w tym serialu nie ma ona nic do rzeczy. Pierwotnie Panią Smith miala zagrać Phoebe Waller Bridger, ale wypadła bo nie było chemii między nią a Donaldem na planie. Kwestie etniczne tu nie miały wpływu na casting.
  • Odpowiedz
obiektywnie bardzo dobry serial i w #!$%@? mam ich etniczność, nie ma to żadnego znaczenia w tej historii.

@Pitorro88: To samo mówili widzowie niemieckich filmów w Generalnej Guberni.
  • Odpowiedz
@MoraK Ale co jest w niej takiego lewackiego tak serio pytam? Sam nie znoszę takich ideologicznych wątków w filmach i serialach, ale w tym naprawdę ich nie widziałem.
  • Odpowiedz
@Pitorro88: no masz przecież wątek silnej niezależnej kobiety (na taką się kreuje główna bohaterka), masz zmienione kolory skóry głównych bohaterów w porównaniu do filmu. To już starcza ludziom do hejtu
  • Odpowiedz
@MoraK Ale tam w ogóle nie był jakoś bardzo podkreślony ten wątek silnej niezależnej kobiety. To serial w sumie o etapach w związku. I rozumiem jakieś absurdalne zmiany etniczne typu czarnoskóra mała syrenka czy że Hermiona o HP ma być z mniejszości, ale tutaj to naprawdę nie ma żadnego znaczenia i pierwotnie Panią Smith miala grać biała aktorka. Jak mówię mnie samemu do poprawności politycznej jest tak blisko jak Rickiemu Gervais, ale
  • Odpowiedz
no masz przecież wątek silnej niezależnej kobiety (na taką się kreuje główna bohaterka), masz zmienione kolory skóry głównych bohaterów w porównaniu do filmu. To już starcza ludziom do hejtu


@czemu_dlaczego: @ibilon @MoraK: to nie jest remake - główni bohaterowie filmu giną w 1 scenie tego serialu, ale to trzeba myśleć, dla prawaka zaczadzonego walką z "ideologią i poprawnością polityczną" to wiem że może być trudne
also - ból dupy o
  • Odpowiedz