Wpis z mikrobloga

mordy, kia sportage benzyna 1.6 z automatem, wersja podstawowa
czy
Nissan QASHQAI quashqai 1,3 wresja c-connecta
pieniądze praktycznie te same, nissan te 125około (jakieś 5/10k mniej)

co byście brali, aktualnie ojciec bardziej po stronie kia chyba
dodam że ma blisko 60tke i chce już zeby to było jego ostatnie auto do emerytury
#samochody #nissan #kia

(mówimy o modelach wyprzedażowych z 2023roku)
  • 7
  • Odpowiedz
@Szyminho: stałem niedawno przed podobnym wyborem. Wypożyczałem pokolei Qashqaia, Tucsona i Sportage na 1-2 dni żeby pojezdzić zanim kupie. Ostatecznie wybrałem Qashqaia N-connecta, świetne wyposażenie za niewielkie pieniądze, automat to niebo w porównaniu do tragedii w Tucsonie/Sportage (tam chyba te same automaty siedzą, tak mi się wydaje). Jedyny plus jaki widziałem w Kia/Hyundai to sporo większy bagażnik, jednak oprócz tego jest to auto dla masochistów
  • Odpowiedz
@Szyminho: Odbiegając od tematu @kimunyest95 ma rację, pytaj się ojca co mu bardziej siada nie wykopków lub jakichś innych losowych ludzi z internetu piszących w większości totalnie głupoty nie na podstawie tego co jest faktycznie a tego którą markę akurat woli dana osoba. Niezależnie od tego co wybierzecie tak naprawdę wszystko powinno być dobre bo to nowe auta będą.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: głównie chodziło mi o to, że nie napisał nic o wyposażeniu. Dla osoby przed 60 może być kluczowa regulacja odcinka lędźwiowego, grzane dupki i kierownica... Tutaj po samym modelu niewiele można pomóc, a nawet wyjść poza te dwa pojazdy i skupić się na konkretnym wyposażeniu, które zwiększy komfort podróży.

P.S Zerknąłem na wyposażenie gołej Sportage, to jest tragedia. Już lepiej brać tego Qashqaia, w którym jest już co nie co
  • Odpowiedz