Wpis z mikrobloga

Chodzi o tego łaka - Tibię. To do graczy kieruję ten wysryw. Ładną Cipsoft odwalił manianę. Napiszę oczywistą oczywistość, ale c--j. Poświęcasz wolną chwilę, wiadomo obowiązki najpierw, ale udaje się. Znajdujesz ten moment żeby p-----------ć w tę retro obskurną grę. Mogłeś zrobić coś pożytecznego, ale miałeś ochotę się zrelaksować w ten sposób, a baby nie ma w mieszkaniu i masz spokój. Masz pacca, jest extra exp event, nalatałeś się, weszło Ci kilka leveli, hajsu, itemów. Po czym pada serwer, cofasz się o dzień gry. Jak masz szczęście, to nie tracisz TC, golda. Chyba pora sprzedać postać choćby za paczkę fajek, ale żeby do tego już nie wracać.
#tibia #zalesie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mateo132: Mi 4h gry przepadło. No kurde. A nie mam motywacji bić niczego ale dziś się zmusiłem, do porzygu praktycznie. No i cofka. Teraz walczę ze sobą żeby w nocy to od nowa odrobić.
  • Odpowiedz
  • 1
@Vadzior: ja bym sie wstrzymal. Podczas gdyvserwery zaczely dzialac po jakims czasie byla druga cofka na niektorych serwerach C--j wie czy znowu sie cos nie odwali poza tym licze na jakis większy exp w ramach rekompensaty ale możliwe też, że nic nie zrekompensują.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vadzior: kurde, a mi się odechciało teraz grać po tym, ale z drugiej strony szkoda nie korzystać z podwójnego expa.
@C13CH4N najprawdopodobniej z powodu TC, ale jakby się tę chwilę po pierwszym włączeniu wykorzystało na grę, to znowu by się to straciło. Przynajmniej na Asterze. Nie wszystkie światy tak miały raczej.
Na forum Tibii gównoburza. Ludzie potracili nie tylko hajs i itemy, ale i domy xD
  • Odpowiedz