Wpis z mikrobloga

  • 4
@imnotnorm: to czemu nie zagwizdał odrazu jak piłka wyleciała z pola karnego tylko włożył gwizdek do ust po czym go wyjął i odgwizdywał w momencie dośrodkowania? W takiej sytuacji albo kończysz mecz zaraz po wybiciu albo po dośrodkowaniu. Już nawet nie zwracam tutaj uwagi, że sędzia na spokojnie mógł tu doliczyć do 10 minut bo sam var przy karnym trwał prawie 3 minuty.
  • Odpowiedz
  • 7
@imnotnorm: to pokaż mi to zagwizdanie XDDD wsadził gwizdek do ust w momencie wybicia piłki który wyjął i po 2 sekundach odgwizdał w momencie dośrodkowania. Jak masz jakiś problem ze wzrokiem i słuchem to polecam udać się do lekarza.
  • Odpowiedz
@Arekt zluzuj porty i przyjrzyj się dokładnie. sędzia chwycił za gwizdek jak tylko piłka opuściła pole karne i gwizdniecie zajęło mu, o zgrozo, sekundę-dwie. gwizdnął tuż przed dośrodkowaniem więc afera jest tylko w waszej głowie rozpieszczone białe misiaczki
  • Odpowiedz
  • 0
@roman_erotoman: kup sobie okulary i przestań ludzi #!$%@?, sędzia włożył do ust gwizdek po czym go wyjął i 2 sekundy później zagwizdał idealnie przy dośrodkowaniu Brahima. Włącz sobie powtórkę i sam to zobaczysz a nie próbujesz udowodnić coś co się nie wydarzyło.
  • Odpowiedz
@Arekt ustalmy fakty. sędzia gwizdnął 3 razy na znak końca meczu, z czego pierwszy gwizdek go skutecznie kończy. pierwszy gwizdek miał miejsce tuż przed dośrodkowaniem. drugi i trzeci jak piłka leciała, jednak to pierwszy z trzech gwiazdków oczy mecz. to nie NBA że w czasie wybrzmiewania syreny możesz strzelać sobie gole xD

w ogóle Twoja argumentacja "kup sobie okulary", "to pokaż mi to zagwizdanie" to jakiś żart? trolling? byłem przekonany, że przy
  • Odpowiedz
  • 0
@roman_erotoman: masz obejrzyj sobie.

https://vm.tiktok.com/ZGeUfLH3y/

Piłka zostaje wybita po dośrodkowaniu, w tym momencie sędzia wkłada gwizdek do ust i mógłby skończyć mecz bez żadnych kontrowersji, ale tego nie robi i zaraz go wyjmuje po czym Brahim wychodzi na pozycję dondosrodkowania i idealnie w momencie dośrodkowania sędzia wkłada gwizdek i kończy mecz. W takiej sytuacji albo gwiżdżesz odrazu po wybiciu piłki, a jak tego nie robisz to gwiżdżesz dopiero po wykonaniu dośrodkowania
  • Odpowiedz
@Arekt pocięty materiał z tik toka xDDD z komentarzem, który mówi co trzeba myśleć. to już wiadomo z jakim tytanem intelektu mam do czynienia.

https://www.streambug.io/cv/4884c0

masz tu materiał źródłowy. podpowiem, że w przypadku gwizdka nie jest istotne kiedy sędzia wkłada sobie go do buzi, a kiedy mu dynda koło jajec, tylko istotne jest kiedy gwizdek wybrzmiewa. a pierwszy gwizdek wybrzmiał tuż przed dośrodkowaniem, a nie jak chcecie udowadniać, że w trakcie dośrodkowania
  • Odpowiedz
  • 0
@Arekt absolutnie normalne. sędzia uznał, że akcja przestała nosić znamiona "groźnej" po tym jak piłka opuściła pole karne.

macie jakieś dziwne fiksacje z tym co sędzia bierze go ust xD otóż nieważne co bierze, ważne jaki dźwięk wydaje i kiedy xD

#!$%@?ąc od tej dla mnie nieco absurdalnej dyskusji, sędzia przed wykonaniem rzutu różnego powiedział zawodnikom, że dośrodkowanie z różnego to ostatnia akcja meczu. tak też uczynił. z czego te pretensje? ano
  • Odpowiedz