Wpis z mikrobloga

@PIGMALION: Może publikowane filmy trochę zniekształcają rzeczywistość, ale Bradley wydaje się obecnie bohaterem ukraińskiej armii. Jest ich wystarczająco dużo żeby odznaczyć się na froncie, zapewniają niewiarygodny jak na BWP poziom ochrony, a uzbrojenie i optyka pozwalają masakrować 99% celów z którymi się stykają. Pakiety pancerza BRAT są nawet w stanie wytrzymać trafienie rosyjskimi ppk.

Ukraińcy mają sporo niezłych transporterów (CV9040, Rosomak, Marder 1A5, BTR-4), ale żaden nie jest tak widoczny jak
  • 0
@wjtk123

W komentarzach pod filmikami gdzie czesc z nich wydaje się jakby znała się na rzeczy chwała Bradleye i opisują że w końcu Ukraińcy nauczyli się ich używać.Bardzo czeste ostatnio połączenia Bradley z dronami FPV
@PIGMALION: Niezły pogrom. Widziałem to nagranie na X jak również efekty po tym jak Bradley przy wsparciu dronów zrobił ruskim to ciepłe powitanie. Jest jeszcze dalsza część trwająca 45 sekund gdzie ZSU robi zwiad z powietrza i o dziwo jeden ork przeżył, próbuje uciekać ale ukraińskie siły miały tam jeszcze drony kamikadze i zakończenia można się łatwo domyślić. Próbowałem doliczyć ilu tam poległo to doliczyłem się co najmniej 23 "dwusetek".
Jest ich wystarczająco dużo żeby odznaczyć się na froncie


@wjtk123: Co Ty gadasz, przecież Ukraińcy nawet jednej brygady nie są w stanie uzbroić w pełni w M2 xD

Ukraińcy mają sporo niezłych transporterów (CV9040, Rosomak, Marder 1A5, BTR-4), ale żaden nie jest tak widoczny jak Bradley.


Bo Bradleyów dostali prawie 200. Licząc wszystkie transze. Czwarta część z nich jest już na Oryxie, łącznie połowa pewnie jest już wrakami, bo dostała je