Wpis z mikrobloga

#uk

w tygodniu jakis polityk (george galloway) wygral by elections w rochdale i jest o to burza w anglii, do tego stopnia ze sunak wystosowal mowe, politykierzy z reform srali ogniem o jakies oskarzenia o antysemityzm, ktos cos zlapal o co chodzilo bo mnie to totalnie ominelo?

g. galloway wystawiony przez labour?

on, o ile sie orientuje, jest obecny w ang polityce od wielu wielu lat, skad nagle taki powrot? facet sie przez lata produkowal w jakims programie radiowym gdzie krecil jakies teorie konspiracyjne.
  • 7
  • Odpowiedz
@dreadingit: Link - tu masz w miarę dobrze opisaną historię Georga Gallowaya. Kiedyś niejaki Mark Thomas (komediant) wkręcił Georga do udzielenia wywiadu siedząc na klopie - link. Niestety cały wywiad gdzieś przepadł w czeluściach YT.
  • Odpowiedz
@dreadingit: Dziadkowie w klubie strzeleckim rozmawiali o tym wlasnie wczoraj i głównie zdania są takie że to ruski "asset" albo maja na niego kompromat albo po prostu pożyteczny dla ruskich idiota, że MI5 ma go na oku od dluzszego czasu, ma zakaz wgladu do jakichkolwiek poufnych danych więc to #!$%@? że ma teraz być MP. Koles przeciez wspolpracowal z RT a to tuba propagandowa Kremla. Az dziwie sie ze to przeszlo
  • Odpowiedz
więc to #!$%@? że ma teraz być MP.


@Varin: Typ był posłem od 1987 r. (z przerwami)

Koles przeciez wspolpracowal z RT a to tuba propagandowa Kremla


To stary pajac. Bardziej niepokojące było mianowanie (wbrew opinii służb) syna oficera KGB na dożywotniego członka Izby Lordów przez Borisa Johnsona.
  • Odpowiedz