Wpis z mikrobloga

Wychodzi film #budda , ciekawe czy po raz kolejny będzie w nim historia jak to dorobił się wszystkiego bez żadnej szkoły jedynie pracując w call center? Czy może w końcu to będzie moment który zmotywuje jakieś służby to zweryfikowania skąd pieniądze na drogie auta? I nie mówię o ostatnich latach gdzie zapewnia sobie promocję jako (nie)anonimowy darczyńca o którym trąbią media a potem spija śmietankę z szemranych loterii, tylko od samego początku, dlaczego auta miał rejestrowane w czechach itd? #buddatv #polskiyoutube #kino #film
michalxd21 - Wychodzi film #budda , ciekawe czy po raz kolejny będzie w nim historia ...

źródło: obraz_2024-03-02_121727840

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalxd21: Ja go słuchałem podczas loterii, to jestem w stanie uwierzyć w historię o call center. W szkole telemarketingu, miałby ocenę celującą. Zanim sprawdziłem, to myślałem, że to ból dupy wykopków, ale faktycznie gość jest dziwny. Do niedawna głównym beneficjentem działalności buddy była jego dziewczyna - Aleksandra Krcha. Od 2023 dopiero jest vatowcem. Tam wszystko było na jego dziewczynę - to się nazywa zaufanie. Później nagle dostaje kasę z loterii i pojawia się w krs.

Loterię nie są szemrane, bo prosty biznes. Obniżyli VAT na eBooki i firma organizująca loterię wykorzystała moment. To są łebscy goście, bo udziałowcem jest prezes zarządu firm odpowiadających za mubi.pl. Natomiast to ta firma przyniosła temat do buddy, a nie domorosły geniusz wymyślił (jak to myślą wyznawcy BUDDYzmu).

Większość osób kupujących auta znacznej wartości rejestruje auta w Czechach. Masz auto za 60% wartości. Możesz odliczyć większość rzeczy, a nikt nie chodzi za Tobą i nie wylicza km jak w Polsce. Ludzie posiadający luksusowe auta w Polsce, to w większości przypadków
  • Odpowiedz
@michalxd21: podobno mówił ze to nie będzie film o nim, po czym dodaje ckliwe opowieści jak to było złe a teraz wie co to sukces. Dla mnie budda to genialna twarz, wie (lub ktoś inny wie) jak to wykorzystać bo jak już niektórzy zauważyli to on nic nie robi poza występowaniem. Składanie, noszenie, wożenie, robienie czegokolwiek to jest robota innych, nawet w jednym filmie jak składali w Hiszpanii ten mały
  • Odpowiedz
  • 4
@Pec22: nie no #!$%@? śmierdzi na kilometr. Pierwszy film na kanale ma z 2019 roku, jak miał 21 lat, a posty z 2018, czyli jak miał 20. Na filmie jest już cały wydziarany, a na instagramie ma tego swoje subaru. W 2 lata by zarobił na GTR, dziarki itp? Mam kumpli co siedzą za granicą, mieszkają gdzieś po kontenerach, robiąc po 50h tygodniowo, a jak ostatnio gadałem z nimi to
  • Odpowiedz
nie wiem nic o jego dziewczynie, aczkolwiek kiedyś się zastanawiałem czy przypadkiem to on nie był w dużym stopniu uzależniony od niej, i ona pewnie po dziś dzień wiele rzeczy ogarnia zamiast (a może bardziej) od niego bo wszystkie firmy były i są na nią, kiedyś wspominał ze nawet u niej mieszkali. Z jakiś rok temu kupiła sobie swoje mieszkanie w Krakowie, czyli płatności itp musiałyby być jeszcze wcześniej, ale zdaje mi
  • Odpowiedz
  • 0
@Pec22 no dobra dobra ale jak chcesz żeby on ogarniał to wszystko co ogarnia i jeszcze sam składał takie ilości samochodów? XD
Przecież mówił że się nie zna na mechanice i ma od tego ludzi a i tak doby mu brakuje żeby wszystko poogarniac przy takiej ilości i skali tego wszystkiego.
Doszukujecie się dziury tam gdzie jej nie ma xD
  • Odpowiedz
@eNse: nie rozumiem do czego bijesz + gdzie ja napisałem że on sam to ogarnia i składa samochody? Przeciez wyżej pisałem ze do przeniesienia jednej części auta ubrał rękawiczki po czym opowiadał jak ciężko xd on nic nie robi poza opowiadaniem i bycie twarzą tego wszystkiego. To oczywiste ze na taką skalę ma cały zespół od czego sobie tylko wymyślisz
  • Odpowiedz
@10kobla: o kurcze zajebiście rozkminione. Ja jestem ciekawy czy grażynka jest z jakiejś dzianej rodziny. Ostatnio coś że resteuracje w wawie będzie prowadzić, więc albo to kolejny odpis od podatku, albo nie jest z dzianej rodziny i budda jej tak dziękuje czy cos.
W każdym razie tak, na peeeewno tam jest grubiej niż jakieś callcenter i subaru z wypożyczalni.
  • Odpowiedz
Większość osób kupujących auta znacznej wartości rejestruje auta w Czechach. Masz auto za 60% wartości. Możesz odliczyć większość rzeczy, a nikt nie chodzi za Tobą i nie wylicza km jak w Polsce. Ludzie posiadający luksusowe auta w Polsce, to w większości przypadków leasing.


@10kobla: mirku jak to jest możliwe? Da się na leasing wziąć czy trzeba za gotówke auto tam kupić? Czy to się jakoś podatek odlicza?
  • Odpowiedz
@asdasdce2w: Możesz uzyskać leasing w Czechach, ale tylko na firmę. Wydaje mi się, że nie dostaniesz leasingu, jeśli nie jesteś rezydentem podatkowym w Czechach. Dostajesz zwrot vat, nie płacisz akcyzy. Stąd auto kosztuje ok. 60% ceny w Polsce. Możesz odliczać vat od paliwa, napraw etc. Tylko ponosisz koszt prowadzenia firmy w Czechach, jest to oczywiście zależne od wielu czynników, ale można przyjąć, że mała firma zapłaci kilka tys zł/rocznie. Mowa
  • Odpowiedz