Wpis z mikrobloga

@choleryk: widziałam. Nie grała na 100% i ciężko powiedzieć czy to specjalnie ekonomicznie jak to ma w swoim stylu Aga w początkowych rundach, czy to pogoda - wiatr i słońce, bo na to się dziś skarżyła, czy lęk o kolano. Z Radwańską nigdy nic nie wiadomo w początkowych fazach - zazwyczaj dopiero mecz z kimś cięższym pokazuje w jakiej jest formie.
@Vitz: ja już nic nie będę proponować :(

to kompletna porażka, ten typ, też wtopiłam, na zakładzie weszła Aga i Cibulkova, i Sloane #!$%@?ła...

edit. sorki wielkie. Z daleka to wyglądało na pewniak... Z bliska wygląda jak koszmar. Stephens trafia na moją czarną listę :(
@Vitz: @gram_w_mahjonga: @Bit__: @DzikiD:

Co ta sptephens #!$%@?ła, to ja nawet nie... Wydawała się być pewniakiem, mocno grająca dziewczyna ze zniżkową, przebijającą woźniacką. Byłem niemal przekonany, że pojedzie woźniacką i to w miarę szybko i podobnego wyniku spodziewałbym się raczej w drugą stronę. No kicha totalna i niemałe zdziwienie. Pozostaje przeprosić za taką "podpowiedź", bo porażka totalna :/
@Vitz: @Bit__: @DzikiD:@choleryk: Bo Stephens to taki żeński odpowiednik naszego Jurka. Jedzie w rankingu na renomie jednego turnieju, a poza tym nie chce jej się już grać. Widziałam wczoraj trochę tego meczu i Stephens przechadzała się po korcie i tylko sobie spoglądała tym wyłupiastym wzrokiem na piłki. Naprawdę, przegrać w takim stylu z kimś takim jak Woźniacka...

Pamiętam, że na Jurku dużo ludzi też potraciło forsy bo wydawało się,