Wpis z mikrobloga

  • 3
A bańka na domeny już pękła :D


@peszek_leszek: idź pan w #!$%@?, każdy kto urodził się po 2000 jest skazany na brak domeny. Jak ludzie mają tak żyć jak jakieś boomery wykupiły wszystkie domeny w Polsce teraz to jedynie można zarejestrować jakąś wpizudowgorny333x123.pl
  • Odpowiedz
@Kupamilosci: Jest tylko jeden problem - jak kwalifikować czy domena jest tylko "zaparkowana".

Wystarczy, że wrzucisz tam jakieś forum ... i co ? Masz dochodzić, że to tylko sztuczny portal ?
  • Odpowiedz
  • 0
Wystarczy, że wrzucisz tam jakieś forum ... i co ? Masz dochodzić, że to tylko sztuczny portal ?


@nairamk: nie klasyfikować, chcesz więcej niż 3 domeny to płać więcej bo pewnie przynoszą dochód a jak nie to nie przedłużaj bo po co?
  • Odpowiedz
  • 3
@Kupamilosci ja za moją z nazwiskiem dałem 2k bo już miałem dość czekania aż spadnie, a na .com z nazwiskiem się nie doczekam bo jakiś japoniec ma ja od 15 lat i liczy na kokosy bo w nazwie jest "tar" jak smoła i woła 55k USD xD
  • Odpowiedz
Na domeny .pl jest opcja taka rezerwacji pierwszeństwa wykupu jak ktoś nie zapłaci. Ja tak zdobyłem moja z nazwiskiem .pl i właśnie ja przedłużyłem na 7 kolejnych lat ;)
  • Odpowiedz