Wpis z mikrobloga

Wczoraj wielu pisało pod moim wpisem że straszne, guwniany utwór, kto to dopuscil i w ogóle przecież trzeba wysłać tak jak my nudna radiowa piosenkę a kto by to słyszał żeby nieznany artysta w dodatku głos pokolenia nie żaden wytwór koncenru muzycznego reprezentował na koncercie piosenki.
Dzisiaj, w mniej niż 24h utwór zrobił 2,4mln odsłon, tyle samo co najpopularniejszy(dotychczas) film z propozycją Ukrainy.
Mówiłem z miesiąc temu jak ise dowiedziałem że joost klein będzie reprezentował holandie że dowiezie i dowiózł, na te chwile myślę że będą w topce.
#eurowizja #muzyia #holandia #kultura #techno
ButtHurtAlert - Wczoraj wielu pisało pod moim wpisem że straszne, guwniany utwór, kto...
  • 5
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: Te komentarze pod twoim wcześniejszym postem tylko potwierdzają że nigdy nie wygramy Eurowizji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam uważam że są lepsze piosenki ale nie można odmówić Holendrom pomysłowości i wysłania czegoś co zapada w pamięć.
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: Na szybko odpaliłem sobie najpopularniejsze kawałki eurowizji na ten rok i to jest taki radiowy kał. Jakbym eskę odpalił, wszystko prawie zrobione na jedno kopyto. To jest chyba jedyna wyróżniająca się piosenka, jeszcze ten tekst wychwalający UE XD Mogą wygrać xD Zastanawia mnie tylko czemu nie wystartowali z Friesenjung. Przecież z tym utworem to już na 200% by wygrali xD
lentilek - @ButtHurtAlert: Na szybko odpaliłem sobie najpopularniejsze kawałki  eurow...
  • Odpowiedz
Wczoraj wielu pisało pod moim wpisem że straszne, guwniany utwór, kto to dopuscil i w ogóle przecież trzeba wysłać tak jak my nudna radiowa piosenkę a kto by to słyszał żeby nieznany artysta w dodatku głos pokolenia nie żaden wytwór koncenru muzycznego reprezentował na koncercie piosenki.


@ButtHurtAlert: Ja tam jedynie widzę trzy komentarze od osób, którym się ta piosenka nie spodobała, więc straszna nadinterpretacja z Twojej strony. Mnie też się
  • Odpowiedz