Wpis z mikrobloga

#siatkowka jeszcze jeden post - tym razem kadrowy - w którym musimy dojść do przekonania, że patrząc na aktualną "niedyspozycje" Kaczmarka należy się też przygotować, że w trakcie Igrzysk Łukasza może przy czarnym scenariuszu nie być. W tej sytuacji wchodzi na boisko Kurek. Kogo wystawiamy do szóstki obok Śliwki - moim zdaniem Fornala.
  • 6
  • Odpowiedz
@vasos: Fornal + sliwka jak trafi im sie dobry dzien razem to reszta moze zejsc z boiska, bo sami wygraja.

A co do kaczmarka to mam nadzieje, ze obejrzy z bednorzem igrzyska na TV ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@nammah: @vasos ja tu się generalnie dziwnie wyraziłem, ale chodziło mi o to, że nie wyobrażam sobie grania na jednym boisku Leona i Kurka, dlatego trzeba szukać kogoś innego do Śliwki :)
  • Odpowiedz
@vasos: Na igrzyskach nie wyszło, ale może po prostu Śliwce zabrakło lepszej formy (tam oprócz właśnie Leona i Kurka, to chyba nikt nie grał na miarę swojego potencjału)? Co sądzisz o wyjściu Leonem i Kurkiem, ale z Fornalem, czyli przyjmującym jeszcze lepszym "defensywnie" jako próba zbilansowania ofensywnego charakteru pozostałej dwójki?
  • Odpowiedz
  • 0
@Arw165 zastanawiam się czy by to zadzialalo, bo jednak Kurek i Leon są wysoce abroniący. Fornal faktycznie bronilby lepiej, ale z kolei Tomek roznie przyjmuje i w tej sytuacji mielibysmy strzelnice co jest gorsze niz brak obroncow xd. Generalnie Kurek-Leon sie gryzą w skladzie i to jest problem, ktorego za bardzo nic nie rozstrzygnie. Dlatego Zaksie raczej bym zyczyl jakiegos Mozicia czy Lucarelliego niz ultra ofensywnego Leona
  • Odpowiedz