Wpis z mikrobloga

@Iudex: Kurde a co sie pozmienialo? Bo marynka miala dla mnie klimat lat 90, duszace klaustrofobiczne pomieszczenie i jakis taki swojski klimat, budy niekoniecznie fancy hipostersko odklejonych.
Ale fakt ze rowniez dawno tam nie bylem, ceny piw na miescie jakos mnie zniechecaja ostatnio ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@PurpleHaze Wyremontowali te wiecznie zapchane kible i wstawili nowe-stare kanapy z odzysku xD
W tej mniejszej sali wywalili te niewygodne wysokie stoły.
  • Odpowiedz
@mirko_efekt: Doctor's Bar jeszcze Ci zostaje i Browar Stu Mostów z tego co tu nie wymienili. AleBrowar jest jeszcze ale tam to na ogół i pełno jest. Do Szynkarni bez rezerwacji w 9 osób też raczej ciężko będzie.

@PurpleHaze Ceny piw niestety tylko w górę. No i w Marynce zmienili z tego co pamiętam z Pizzy na Balkan Burgera, że jest dostępny do zjedzenia.
  • Odpowiedz
@kwiatencja: o widzisz. To dawno nie byłem :) To chyba nawet i lepiej. Dzięki wielkie za sprostowanie!

To wiesz jak proponujesz Kraft Daily to w teorii można iść pod Nasyp do większości knajp i powiedzieć, że bierzesz pizzę z Si.
  • Odpowiedz
@mirko_efekt: ale browar - na dole spokojnie klepniesz stolik na tyle i można normalnie rozmawiać. Zdecydowanie lepszy pomysł niż np pinta i fam
  • Odpowiedz