Wpis z mikrobloga

Kryspin013 - Jak dobrze, że wykopowa kuceria i @sildenafil to świadomi wyborcy  i nie...

źródło: XD

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Z jednej strony beka z naiwnych kutzy, ale z drugiej to autentycznie smutne że nie ma w polskiej polityce nikogo kto chciałby pochylić się nad dobrostanem mężczyzn a formacja której powinno na tym zależeć najbardziej robi sobie z tego jakiś #!$%@? happening i materiał do żartów
  • Odpowiedz
@Kryspin013: ale on musi być wewnętrznie rozdarty. Z jednej strony konfa zakłada zespół ds. rownych praw mężczyzn a z drugiej chcą go posłać w kamasze, a to gwałci jego prawa (,)
  • Odpowiedz
@Kryspin013:

kolejny dowód, że prawactwo nie powinno mieć praw wyborczych

tak skrajnie głupi, naiwni i zmanipulowani ludzie nie powinni podejmować żadnych istotnych dal państwa i społeczeństwa decyzji

ps. rób znalezisko i zawołaj opa i innych dzbanów którzy się tam udzielali, pewnie ciekawe fikołki zaprezentują
  • Odpowiedz
@afc85: No bo oczywiście ty jesteś mądry i najmądrzejszy i to akurat ty masz rację a nie jakieś tam prawaki. XDDDD

Z reguły jest tak ze jeżeli ktoś się uważa za mądrzejszego od wszystkich to w rzeczywistości jest bardzo głupiutkim człowiekiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013:


kolejny dowód, że prawactwo nie powinno mieć praw wyborczych


@afc85: A gówno prawda, nie zgadzam się. Zresztą takie stwierdzenia są dosyć niebezpieczne.

ps. rób znalezisko i zawołaj opa i innych dzbanów którzy się tam udzielali, pewnie ciekawe fikołki zaprezentują


@afc85: Nawet mi się nie chce xd Jak komuś się chce to śmiało.
  • Odpowiedz
  • 8
@Kryspin013: ja się nie dałem nabrać na Konfę już dawno bo nie głosowałem w wyborach.


Ale na ten zespół dałem się nabrać.


@sildenafil: mordo, kolejny raz im zrobiłeś darmową reklamę po czym się okazało, że znowu konfa zrobiła z ciebie głupka xd
  • Odpowiedz
@Kryspin013: sami sobie zrobili reklamę zakładając ten zespół. Jakby Berkowicz się nie spruł to pewnie bym pewnie dalej ich za to chwalił bo ogólnie to była dobra inicjatywa.

A Ty jako feminista i zapewne wyborca partii jawnie wrogiej mężczyznom raczej nie jesteś autorytetem w tej sprawie xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: sildenafil to taki kryptokonfiarz, oni wielokrotnie mówili że są przeciw równouprawnieniu mężczyzn a ten ich popiera mimo to. Prawda jest taka, że nie ma dzisiaj żadnej poważnej siły politycznej będącej za pełnym równouprawnieniem, z wyjątkiem jednostek np. Petru, który jest tak przez konfiarzy obśmiewany.
  • Odpowiedz
  • 9
@Kryspin013: sildenafil to taki kryptokonfiarz, oni wielokrotnie mówili że są przeciw równouprawnieniu mężczyzn a ten ich popiera mimo to. Prawda jest taka, że nie ma dzisiaj żadnej poważnej siły politycznej będącej za pełnym równouprawnieniem, z wyjątkiem jednostek np. Petru, który jest tak przez konfiarzy obśmiewany.


@dozerman230: jak przejrzysz sobie komentarze typa to typ jest rasowym pisowcem. W poprzednich wyborach z 2019 wygłaszał jaki pis to nie jest super partia bo
  • Odpowiedz
@Wink: Lewica najbardziej jest antymęska (zwolennicy wyższego wieku emerytalnego dla mężczyzn, przeciwnicy zrównania limitów dzwigania, poparli ustawę o ćwiczeniach wojskowych dla mężczyzn, a dodatkowo są za zmianą definicji gwałtu, która ułatwi fałszywe oskarżenia oraz za ustawą "Mieszkanie za Pomówienie")

Wiekszość tych elementów można przypisać też KO i PiS
  • Odpowiedz
(zwolennicy wyższego wieku emerytalnego


@sildenafil:

Zwolennicy pozostawienia tego jak jest, a więc nie podnoszenia wieku emerytalnego

Katarzyna Kotula, minister ds. równości w rządzie Donalda Tuska, w ostatnim wywiadzie zwróciła uwagę na problemy, z którymi boryka się polski system emerytalny. - System emerytalny jest niesprawiedliwy, a nierówny wiek emerytalny dyskryminuje mężczyzn

Nawet ta zła ministra równości mówi o tym problemie, co więcej od niektórych osób z Lewicy czy KO też usłyszysz kwestię
  • Odpowiedz