Wpis z mikrobloga

@exystexys: BNT ostatnio pojechał do Tajlandii #!$%@? wie po co ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Początkowo myślałem żeby się po wspinać na coś ale w jednym z pierwszych filmików mówił że, chce tam spędzić z 3 miesiące a potem wizę przedłużać ()
Był wcześniej w Argentynie miesiąc ale to głownie w celach dopięcia biznesu i przy okazji coś pozwiedzać itd...
W
Zwierz33 - @exystexys: BNT ostatnio pojechał do Tajlandii #!$%@? wie po co (ง ͠° ͟ل͜ ...
  • Odpowiedz
@niecodziennyszczon: Wg. mnie nie chodzi o fetysz Azjatek tylko jak kto tu nie mógł znaleźć to wiesz nasza słaba waluta tam jest w #!$%@? warta i łatwiej wszystko ogarniać tak jak dla Niemca w Polsce. Tylko teraz faktycznie dużo takich śmiga do kitajców i nawet gdyby ktoś miał tutaj wybór a po prostu mu się takie podobają to nie wytłumaczy się :D
Kiedyś to faktycznie dałoby radę to przetłumaczyć że, chciał
  • Odpowiedz
@Zwierz33: Tzn. może inaczej, nie żebym przeczył tu temu co pisałeś, ale myślę, że może chodzić tu też o to, że Azjatki są z natury, statystycznie drobniejsze, szczuplejsze i w ogóle takie wątlejsze, spora zaś część tych, którzy się nimi jara to chłopcy niezbyt dobrze zbudowani. Taka Azjatka nie przytłoczy cię posturą, zawsze będzie przy tobie drobną myszką, chłopaki intuicyjnie na to reagują.
  • Odpowiedz