Wpis z mikrobloga

No całkiem śliczna ta hotuwa, dobre pierwsze wrażenie dla part 2, choć szkoda, że teraz tak gra mocno zajeżdża star railem... Aby story było dobre. Dajcie dramę, dajcie napięcie, dajcie przeciwności losu. Chcę powtórkę z Kiany mającej koszmary i wtulającej się w poduszkę. Płaczącą Mei, biegnącą złapać spadającą psiapsi. Dajcie trudne tematy. Płaczmy, a potem radujmy się.

#honkaiimpact #anime
PiersKurczaka - No całkiem śliczna ta hotuwa, dobre pierwsze wrażenie dla part 2, cho...

źródło: 533331111

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@PiersKurczaka: Bardziej to teraz takie wzorowane na zenless zone zero z domieszką star raila. Hoyo od zawsze najbardziej kochało i dbało o honkaia więc fabułą raczej się nie powinniśmy zawieść, chociaż pewnie i tak nie przebije podstawowej wersji.
  • Odpowiedz
@fuurin: mnie trochę rozczarowały ostatnie chaptery z part 1... Niepotrzebnie skomplikowany język, analogie do tłumaczenia analogii do tłumaczenia analogii, strasznie kwiecisty pseudonaukowy bełkot, z którego nic nie idzie zrozumieć... Tak jakby chcieli celowo zamieszać do tego stopnia, żeby nikomu się nie chciało drążyć. A dla mnie rozkminianie różnych teorii i co jest czym to najlepsza część gier hoyo. Więc byłem bardzo rozczarowany kierunkiem.

Najlepsze było dla mnie pierwsze ~15 chapterów, a
  • Odpowiedz
@PiersKurczaka: Mam takie same odczucia. Tego zakończenia part 1 to by w sumie mogło po prostu nie być xD Ale też nie było jakoś bardzo źle, takie zmiany w przypadku innych gier zwykle kończą się tragicznie, a tu w miarę ok potrafią zmieniać grę i wprowadzać te nowości. Wielu producentów gier taki honkaiowy part 2 by wprowadziło już jako całkowicie oddzielną grę, by przyciągnąć nowych graczy i nie męczyć ich potrzebą
  • Odpowiedz