Wpis z mikrobloga

Gdzie są Konfederaci? Gdzie jest Bosak, Tumanowicz, Sommer, Braun? Wypadałoby poinformować, że Polak zwyrodnialec zgwałcił Białorusinkę, która jest obecnie w krytycznym stanie, a jej partner Ukrainiec założył zbiórkę na jej rzecz. Może podpromowaliby coś tę zrzutkę…

#konfederacja #ukraina #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #wojna #polityka
Gours - Gdzie są Konfederaci? Gdzie jest Bosak, Tumanowicz, Sommer, Braun? Wypadałoby...

źródło: IMG_3324

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 230
@Gours: #!$%@?ąc od narodowości kogokolwiek i cierpienia samej ofiary, jak sobie wyobrażę siebie w roli partnera kobiety którą ktoś zgwałcił, potem próbował udusić i która wciąż może w każdej chwili umrzeć, to mi się niedobrze robi () Jak umrze to tragedia, jak przeżyje to wciąż niewyobrażalna trauma, a u gościa zapewne poczucie winy że się jej nie ochroniło, albo że nie można legalnie skur*****a rozerwać na
  • Odpowiedz
@Gours: to dawaj teraz swoje wypowiedzi gdy jakiś ukrainiec popełnił przestępstwo, możesz np z tego wypadku z Legnicy gdzie pijany ukrainiec rozjechał dziewczynę.
Nie żartuj nie ma takich wypowiedzi? to znaczy że jesteś takim samym je*anym hipokrytom jak ci których oskarżasz
  • Odpowiedz
@BayzedMan: tak jak z ochroną płodów. Dopóki się nie urodzi to pełna ochrona, ale jak już się urodzi to o jego życiu zdecydują zasady wolnego rynku które są absurdalnie bezwzględne o ile nie jesteś idealnie zdrowy młody wykształcony i bogaty xd
  • Odpowiedz
  • 14
@Gours gdyby to Seba był partnerem a Ukrainiec gwałcicielem to główna by płonęła, a Braun by odmieniał słowo Ukrainiec na wszystkie przypadki, a tak to tylko Polak zgwałcił, ich wyborców temat nie interesuje.
  • Odpowiedz
@BFyre partnerowi na pocieszenie zostanie 800000 złotych, bo taką abstrakcyjną zbiórkę zorganizował. Dziwne że nie 800000000. Polacy wpłacają aż miło. Nie wiadomo komu i po co, ale wpłacają.
  • Odpowiedz
@Gours: chyba już działają bo ja najpierw słyszałem że ona ma 23 lata a sprawca 29, potem że ona ma 20 lat a sprawca 23 a teraz w końcu jest starsza od sprawcy.

Tak się robi dezinformacje w Putinowskim stylu
  • Odpowiedz