Wpis z mikrobloga

Mam ważne pytanie.

Podajcie mi argumenty #normictwo #p0lka #damskiprzegryw #przegryw #wygryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow czemu by mie mie chciała i odrzuciła dziewczyna gdybym do niej zagadał np. na ulicy.

Mam jakieś dziwne wrażenie że jak zagadam to laska mnie spławi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Możecie podawać argumenty czemu by mnie nie chciała ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zobaczę czy się nich mieszczę i czy jestem taki beznadziejny za jakiego się uważam.
  • 7
  • 0
@michal1498
A co ona ma detektor założonych profili XDXDXDXD jak mam konto na allegro to też wie XDXDXD

Normalnie jak w tych wszystkich "nowoczesnych" grach AAA gdzie włączając pewien filtr przeciwników widzisz statystyki postaci XD
Baba patrzy super wzrokiem i widzi że masz konto na #wykop I jesteś podatny na truciznę i atak ogniowy XD
@pawel89uri: bo będziesz spięty i sztuczny jak to będziesz robił. Możesz najpierw poćwiczyć robiąc sobie z jakiejś obcej dziewczyny jaja. Typu podchodzisz do pierwszej lepszej i mówisz że nurtuje Cię jedna rzecz nie możesz sobie przypomnieć piosenki z reklamy calgonu i czy by Ci mogła zaśpiewać. Jak zaśpiewa to wtedy możesz zażartować, że chyba cwiczyła przed lustrem. Jak nie to nie, nie tyle Cię spławiła, bo to Ty sobie robisz z