Wpis z mikrobloga

#edukacja Czy warto podejść do matury w wieku 31 lat, czy w tym wieku to już sobie dać spokój, nawet jeżeli pójdę, na studia to nikt mnie nie zatrudni po studiach ze względu na zaawansowany wiek? Jak myślicie?
  • 6
@Orbiter01: Studia się mogą przydać. Czasami lepiej awansować na stanowisko wymagające studia, kogoś kto zatrudnił się bez studiów i pracuje na stanowisku niżej, a studia zrobił sobie z czasem, niż zatrudniać kogoś nowego.
  • 0
@nogodpleaseno @Pabick Kiedy chciałem podejść do matury rok temu to mnie babka w sekretariacie szkolnym wyśmiała wtedy zrezygnowałem jednak myślę, żeby jednak podejść w tym roku lub przyszłym jednak nie wiem czy w rok się da ogarnąć wszystko do matury mój angielski to poziom c1 ale z matmy ma spore zaległość..... Matmę to ja umiem na poziomie szkoły podstawowej ponieważ edukację skończyłem już lata temu ..
@Orbiter01: Jak masz czas to warto. W każdym zakładzie pracy dojdziesz do tego szklanego sufitu który możesz robić kończąc studia. Może nie w Polsce, ale w Niemczech moja siostra i jej chłopak zatrudnili sie najpierw na produkcji za najniższe krajowe. A że mają obydwoje studia (skończyli chemię), to po roku pracy siostra w tej samej firmie dostała ofertę na prace w laboratorium za dużo wyższe pieniądze, a jej chłopak w biurze