Wpis z mikrobloga

#wyzwanieplastyczne #rysujzwykopem #magg
Nie jestem zadowolony. Chciałem sobie sprawdzić, jak to jest rysować coś innym stylem, ale o poziomie @afro2000 to sobie mogę co najwyżej pomarzyć.
Do tego chyba trzeba było cieniować jakimś jasno szarym mazakiem, a nie na bezczela ołówkiem.
Niemniej jednak @jeden_na_dziesiec udało się sprawnie przewidzieć co będzie na obrazku, a zaczynałem go wczoraj rano, więc niczym się nie sugerowałem.
No i liczy się to, że choć trochę się zmotywowałem i zdążyłem z wrzuceniem ( ͡º ͜ʖ͡º)
smiech2 - #wyzwanieplastyczne #rysujzwykopem #magg
Nie jestem zadowolony. Chciałem so...

źródło: na_wiosne_w_lodowce

Pobierz
  • 6
@smiech2: No i o to chodzi. Teraz rysuj kolejne ilustracje/scenki (chociażby ze zdjęć) podpatrując jak to jest robione u innych. Z czasem ten "wymuszony" styl stanie się domyślnym i zacznie nabierać unikalnych dla Ciebie cech. Dokładnie w ten sam sposób zaczynałem. Dobra robota, tak trzymać!
  • 0
@afro2000: To raczej jedno/dwurazowy eksperyment był. Pewnie jeszcze raz sobie spróbuję, z użyciem jakiegoś wzorca, a nie czysto z głowy i cieniowania "nie ołówkiem". Ale cały czas w czasie rysowania kusiło takie moje rysowanie - a to, żeby pogrubić kreskę z jednej strony, a to żeby zakreskować zacienione miejsca, żeby pomarszczyć ubranie itp. Wiesz, że nie możesz, ale ręka sama chce (nieco dziwny cytat wyszedł, taki listopadowy ( ͡º ͜
  • 1
Nawet moj avatar sie zmieścił


@erebeuzet: Dopiero teraz zauważyłem (a ośmiornica była drugą (po odciętej głowie) rzeczą, którą umieściłem w lodówce). Na szczęście podlizywanie się organizatorom nie umożliwia manipulowania głosami ( ͡º ͜ʖ͡º)