Wpis z mikrobloga

@pawelo997

Jej dyrektor Robert Smucz twierdzi, że podwyżka i tak nie pokrywa rzeczywistego kosztu pobytu jednej osoby w izbie – wynosi on 703,16 zł.


Co #!$%@?? XD
Za dobę z śniadaniem i kolacją to można w zajebistych warunkach się przespać za 200zl XD
Może niech wynajmują jakieś pokoje w hotelu to nie będą musieli dopłacać XD
  • Odpowiedz
@ZiobroZaskoczenia: komunistyczny relikt organu represji szarego obywatela. ha tfu...

Zobacz ile oni personelu utrzymują:

W izbie pracuje obecnie 26 osób oraz 11 lekarzy na całodobowych dyżurach.


Czyli mamy 37 zatrudnionych osób na uwaga ile miejsc?

Jest w niej 31 miejsc.


Pokaż mi hotel, w którym na 31 miejsc noclegowych jest 37 osób do obsługi... Przecież praca w takiej wytrzeźwiałce jeżeli nie przeszkadza ci państwowy lvl wynagrodzenia to żyć nie umierać. Jeden
  • Odpowiedz
  • 0
@ZiobroZaskoczenia: Mnie również cena za pobyt zaskoczyła, dlatego wrzuciłem.
Za takie pieniądze to doba w hotelu 4 czy 5 gwiazdkowym a mamy jeszcze do skorzystania z basenu, sauny czy siłowni czy wyżywienia.
  • Odpowiedz
@pawelo997 ten rekordzista nabił rachunek na ponad 200 000 zł
Kto za to płaci?
Zapewne to bezdomy lub inny osiedlowy żul bez pracy, więc płacimy za niego my wszyscy... właściwie dziś dostałem nowy wymiar podatku od nieruchomości.
Będzie z tego na kilka pobytów tego pana ;-)
  • Odpowiedz
  • 0
@pawelo997: @rraaddeekk
Zgodzę się z tym że warunki z takimi "klientami" nie należą do łatwych.
Ale obecne ceny i tak są za wysokie.
Czy potrzebne jest aż 37 osób do pracy w tym przybytku.

Takie osoby zapewne bezdomne korzystają często z takich miejsc płacimy za to wszyscy
w podatkach, co zrobić takie osoby też potrzebują takiej pomocy w szczególności
w zimie.
  • Odpowiedz
@pawelo997 patologią jest to że osoby bezdomne mają ciepłe miejsce do spania a my za to płacimy.
Przecież ten rekordzistą sam się pewnie prosił o taki nocleg, bo w schroniskach dla bezdomnych nie przyjmują pijanych
  • Odpowiedz
  • 2
@rraaddeekk: Schroniska dla bezdomnych nie przyjmują osób po wpływem alkoholu. Alkoholizm to choroba z której nie jest łatwo wyjść i niektóre osoby nawet nie próbują walczyć tylko łatwo się poddają.
Nigdy nie wiadomo co los przyniesie oby nas problem bezdomności nigdy nie dotknął.
  • Odpowiedz