Wpis z mikrobloga

Cześć, czy można jakoś wypłacić pieniądze z revoluta? Mam wirtualną kartę. Czy trzeba zamawiać fizyczną kartę, by wypłacić np. z bankomatu? Można te kartę wirtualną z revoluta podpiąć pod NFC? Muszę ściągać portfel google czy jak?

#nfc #revolut #xiaomi #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Można te kartę wirtualną z revoluta podpiąć pod NFC? Muszę ściągać portfel google czy jak?


@uzytnik7: dokladnie tak.

Najlatwiej wyplacic przez slupa, ktory ma za duzo gotowki, bo trudniej wplacic (gotowke) niz wyplacic

Ile chcesz i jak wwa to napisz priv
  • Odpowiedz
@uzytnik7 Z bankomatu nie wypłacisz bo karty revoluta nie są obsługiwane zblizeniowo w bankomatach
Trzeba mieć fizyczną.
W sklepie w kasie też się nie da wypłacić, próbowałem. Wyświetla im się że to karta zagraniczna czyli nie obsługuje wypłat z kasy
  • Odpowiedz
@uzytnik7: @ZiobroZaskoczenia ja na stacji benzynowej w Opolu wypłaciłem normalnie z Revoluta kase zbliżeniowo (stacja Amic Energy). Generalnie dziwna sprawa o tyle, że jak była młoda laska to mogłem wypłacić, a następnego dnia jak był stary dziad to powiedział, że zbliżeniowo się nie da wypłacać xD Jeżeli to różnica, to konto mam Holenderskie na revolucie, a na terminalu pytało czy ma terminal przeliczyć czy mój bank z euro na
  • Odpowiedz