Wpis z mikrobloga

@PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS: Kliczko to inna liga, Lewis to LEGENDA lat 90s kiedy waga ciezka byla przekozacka i kazdy chcialby byc chadem w tamtych latach, Adrew Golota moglby byc nim.. Joshua?? Coz to newschoool, slaby psychicznie troche banan, dzieciak.. nie mozna go stawiac z Lenoxem.. Kownacki? to prosty chlop z budowy charakterniak ale wiecej nie ugra., Adamek go zjada
  • Odpowiedz
@PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS: Adasia lubie ale jego styl boksowania.. to jak Pawel Wolak, krotkowala kariera... Sluchaj, ja na Adamku zaczalem sie boksem interesowac na powaznie od czasow walki z Banksem ogadalem KAZDA jego walke i mam do nie sentyment, tak tak wiem, o dutkach duzo gada i ogolnie jako "czlowiek" nie jest taki jak ja, ale go szanuje, bo jednak MISTRZ z krwi i kosci, "LEGENDA KSW" to dla mnie jak "LEGENDA
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: Wizerunek zawsze miał znaczenie, u Adamka budowano wizerunek świadomie, jakbyś przeczytał białego kruka Adamek historia prawdziwa, to było tam opisane, była ugoda w sądzie i książki już niem kupisz. Generalnie nie mam nic do Adamka, zasług mu nie odbiorę, jako polski bokser osiągnął więcej niż Gołota. Z czasem też trzeba docenić Adamka, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, gdzie polski boks jest dzisiaj. Wiele bym dał żebyśmy kogoś takiego dzisiaj
  • Odpowiedz