Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Wg mnie ma się to nijak do bycia dobrym chrześcijaninem, po prostu świadczy o prostactwie Górala, nigdy bystry nie był. Człowiek z klasą ma kasę a nie o niej #!$%@? non stop. Wizerunek pobożnego chłopa był kreowany na potrzeby rynku amerykańskiego, a konkretnie Polonii. Zabawne że dla Adamka w PL boks nie istniał i wszystko było do dupy, a największą kasę skosił właśnie tutaj, mógł sobie jako past prime ciułać w Prudential.
  • Odpowiedz
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: za każdym razem wchodząc do ringu/klatki ryzykuje życiem. Za darmo ma to robić? Zawodowy sport się uprawia dla pieniędzy. Przynajmniej jest szczery, a nie ubiera tego w jakieś bzdurne filozofie i historie.
Ale umówmy się, że to jest emerytowany sportowiec. To co teraz robi to freak fighty, wykorzystując krótkotrwałą popularność tych wszystkich śmiesznych gal, które każdego obrzucą pieniędzmi byle miał jakikolwiek potencjał reklamowy. Po prostu korzysta na frajerstwie jakie powstało
  • Odpowiedz
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: zrozum ze to jest gosc z innej epoki, przed instagramami i fejsbokami, pochodzacy z malej miejscowosci, moze i ten bog nie istnieje a moze istnieje ale on w niego wierzy i daje mu sile, psychiczna.. Jest prost chlop ale napewno mozna go nazwac wojownikiem w latach swojej swietlnosci.
  • Odpowiedz
@TheInquisitive4Ever: on zaistnial w czasach kiedy "wizerunek" nie mial znaczenia, tylko wartosc sportowa, a mistrzostwo swiata nie mozna mu odebrac, chocby nie wiem jakim byl bys hejterem, walka z Arreola w Ontario to bylo wniesie sie na wyzyny, nie szanowanie tego goscia to glupota, moze byc nawet za pisem, ale za osiagniecia sportowe ma dozywotnie respect.
  • Odpowiedz